Zagraj w Business Lidze!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy lubią w sposób aktywny spędzać czas i chcą zmierzyć się w sportowej rywalizacji, do udziału w projekcie amatorskiej ligi piłki nożnej Football Arena Business League. W dwóch halach ze sztuczną nawierzchnią (o wymiarach 40x20 m) pięcioosobowe zespoły rywalizować będą ze sobą na przestrzeni całego roku, z krótką przerwą w okresie lata.

 

bsliga

Każda z drużyn rozegra minimum 20 pojedynków a wpisowe to tylko 2.999 zł. Zaczynamy już w październiku. Nagroda główna to weekend na promie Unity Line. Zapraszamy wszystkie firmy, zakłady pracy i osoby niezrzeszone. Patronat medialny szczecińskich gazet i portali internetowych to dodatkowy sposób na promowanie uczestników.

Football Arena to najnowocześniejszy obiekt sportowy w Szczecinie, z pełnym zapleczem sanitarno-gastronomicznym. Zimą hale są ogrzewane, natomiast latem istnieje możliwość usunięcia bocznych kurtyn, dzięki czemu zapewniamy idealne warunki sprzyjające rozgrywkom sportowym. Na części długości boiska znajdują się trybuny. Do dyspozycji są szatnie, prysznice i toalety na najwyższym poziomie - zobacz zdjęcia.

więcej informacji:
tel. 696 046 000 / 791 503 505
Football Arena, Wojska Polskiego 246 (obok toru kolarskiego)