Eko Energia z kolejnymi punktami

Do ciekawego starcia doszło w niedzielę o godzinie 18:00 na boisku nr 1 Football Areny. Kongsberg podejmował Eko Energię.

Co ciekawe, lepiej ten mecz zaczęli niżej notowani w tabeli zawodnicy Kongsbergu. To oni wypracowali sobie dwiema bliźniaczopodobnymi akcjami dwubramkową przewagę. Jak się jednak okazało - dwa trafienia to za mało żeby postraszyć na początku taki zespół jak Eko Energia. Doświadczeni zawodnicy w zielonych strojach szybko odrobili stratę. Ba! Do przerwy potrafili wypracować dwubramkową przewagę jednego gola strzelając aż z połowy boiska!
Pierwsze momenty drugiej odsłony to znów czas Eko Energii. Wyprowadzili wynik na 8:3 i swoim zwyczajem... przestali grać. W pewnum momencie zrobiło się im bardzo gorąco, bo ich przewaga stopniała już zaledwie do 8:6. Na ich szczęście potrafili się zebrać i podobnie jak w pierwszej połowie to oni zadali ostateczne ciosy, ustalając wynik na 10:6 i zgarniając pełną pulę!

Kongsberg 6:10 Eko Energia