Finały już blisko!

Pierwszy sezon rozgrywek Football Arena Business League nieuchronnie zmierza ku końcowi. Część z zespołów ma na swoim koncie ponad połowę rozegranych spotkań. W związku z tym organizatorzy na finał rozgrywek wyznaczyli piątek i niedzielę 27 i 29 stycznia. W tych dniach poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w naszych rozgrywkach!
 
W piątek 27 stycznia na naszych obiektach rozegrane zostaną spotkania półfinałowe. Rywalizować w nich będą zespoły z miejsc 1-4 i 5-8. Najważniejsza będzie jednak niedziela, która już od rana toczyć się będzie pod znakiem najważniejszych rozstrzygnięć w naszych rozgrywkach.
 
Na początek rozegrany zostanie turniej dla drużyn, które na koniec sezonu zajmą pozycje 15-20. Po nich rozegrany zostanie kolejny turniej tym razem przeznaczony dla zespołów z miejsc 9-14.
 
Następnie rozegrane zostaną już mecze o czołowe pozycje. Pełny harmonogram gier finałowych poniżej:
 
Piątek 27 stycznia:
20:00
1-4
5-8
 
21:00
2-3
6-7
 
Niedziela 29 stycznia:
 
10:00 Turniej dla zespołów z miejsc 15-20
12:30 Turniej dla zespołów z miejsc 9-14
15:00 mecz o miejsce 7
16:00 mecz o miejsce 5
17:00 mecz o miejsce 3
18:00 FINAŁ
 
Przez całą niedzielę na obiektach Football Areny dla uczestników pierwszej edycji Football Arena Business League dostępne będą napoje i poczęstunek. Będzie to zakończenie sezonu z prawdziwego zdarzenia. Najlepsze zespoły w naszej lidze zagrają o atrakcyjną nagrodę główną jaką jest rejs promem Unity Line dla całej drużyny!
 
Już teraz zachęcamy chętnych do dołączenia do naszej ligi, aby zgłaszali swoje zespoły. Start nowego sezonu Football Arena Business League planowany jest na początek lutego. Pierwsza edycja naszych rozgrywek okazała się fantastyczną odskocznią od codziennych obowiązków nie tylko dla firm, ale także dla grup znajomych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. Dlatego zachęcamy aby już teraz zgłaszać zespoły do drugiej edycji naszych rozgrywek!