Zaczynamy zapisy na 2 sezon FBL!

Nasze rozgrywki nieuchronnie zbliżają się do końca swojego pierwszego sezonu. Nie czekamy jednak długo i ruszamy z drugą edycją!

Jeśli chcesz do nas dołączyć nie czekaj nawet chwili dłużej! Zgłoś swój zespół! Zbierz kolegów z pracy lub najbliższych przyjaciół i rywalizujcie z nami w Football Arena Business League!

W pierwszym sezonie naszych rogrywek nagrodą dla zwycięskiej drużyny jest rejs promem Unity Line dla całego zespołu. W drugim sezonie rozgrywek planujemy już inną formę nagród.

Dla zwycięzców poszczególnych lig mamy bilety na mecz Eliminacji Mistrzostw Świata pomiędzy Polską a Kazachstanem, który odbędzie się 4 września o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Za zwycięstwo w 1. lidze drużyna otrzyma 15 biletów pierwszej kategorii. Za wygraną w 2. lidze zwycięska drużyna otrzyma 15 biletów drugiej kategorii. Najlepszy zespół w 3. lidze zgarnie 15 wejściówek trzeciej kategorii. Będzie to nielada gratka do obejrzenia przedostatniego meczu naszej kadry rozgrywanego w Polsce w Eliminacjach do Mundialu w Rosji. W przypadku braku możliwości wykorzystania biletów drużyny będą mogły wymienić je na równowartość pieniężną. Dodatkowo dla miejsc 2 i 3 na każdym poziomie rozgrywkowym organizatorzy przygotują specjalne nagrody niespodzianki z których skorzystać będzie mógł cały zespół.

Więcej szczegółów na plakacie!

IMG 0311