Tramwaje z punktami

Po serii meczów bez porażki Pogoń SportNet musiała uznać wyższość BIDFood Farutexu, z którym przegrała nieznacznie po bardzo zaciętym spotkaniu. Tym razem w bardzo okrojonym składzie, bez praktycznie zmian musiała podjąć wstające z kolan Tramwaje Szczecińskie.

Portowcy podeszli do spotkania bez większej wiary w zwycięstwo, dając sobie bardzo szybko wbić 4 gole i sprawiając wrażenie ekipy, która pogodziła się z losem jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Ich gra zaczęła jednak z czasem wyglądać coraz lepiej i bez forsowania specjalnie tempa wynik coraz szybciej zaczął się zbliżać do remisu. Po pierwszej połowie „tramwajarze” prowadzili, ale tylko trzema bramkami.

Dopiero w drugiej połowie, kiedy różnica między obiema ekipami wzrosła do 5 trafień na boisku pojawił się dodatkowy zawodnik Pogoni SportNet (jej najlepszy strzelec), który… pomylił godziny meczu. Cóż, zabrakło czasu i chyba też sił. „Redaktorzy” odpuścili całkiem grę obronną pod koniec spotkania ale mimo, że mieli sporo sytuacji to ostatecznie nie wyciągnęli wyniku.

Pogoń SportNet 12:14 Tramwaje Szczecińskie