FA w grze o awans!

Niezwykle zacięte starcie miało miejsce o godzinie 19, podczas niedzielnych zmagań. Zarówno Netto jak i Football Arena wystawiły tego dnia bardzo silne personalnie drużyny. Faworytem był zespół gospodarzy, ale Netto to drużyna, która jak ma dzień to potrafi w tej lidze ograć każdego.

Początek należał zdecydowanie do FA. Zawodnicy tej drużyny grali bardzo konsekwentnie, zarówno w ofensywie jak i defensywie pewnie rozbijając ataki przeciwników. Zdołali wypracować sobie pod koniec pierwszej połowy przewagę, dosyć spokojnie schodząc na przerwę. Trudno było przypuszczać, że pozwolą dojść do słowa w tym meczu jeszcze ekipie Netto.

W drugiej połowie jednak „żółci” postawili wszystko na jedną kartę i w pewnym momencie grali z wycofanym bramkarzem, starając się zniwelować stratę do przeciwników. To się poniekąd sukcesywnie udawało, w pewnym momencie gospodarzom obiektu musiało się zrobić bardzo ciepło, bo prowadzili pod koniec już tylko jedną bramką. Koniec końców, udało im się dociągnąć do ostatniej syreny jednobramkowe prowadzenie i zdobyć cenne 3 punkty w walce o mistrzostwo drugiej ligi.

Netto: 7:8 Football Arena