Arcyciekawa walka o tytuł mistrza FBL

DSC 0003 1920x1280

W walce o tytuł zostały już tylko dwa zespoły - Adamus II i Stalbest. Jeszcze do niedawna wydawało się, że Ci pierwsi mistrzostwo mają w kieszeni. 6 punktów przewagi nad Stalbestem i prowadzenie 7:0 z BRAVO do pewnego momentu gwarantowało "Adamusom" złote medale pierwszej ligi. Cóż... trzeba użyć wyświechtanego sloganu, że w piłce wszystko jest możliwe. BRAVO wyrównało, po czym dołożyło dwa gole i oddaliło (przynajmniej na chwilę) Adamusa od zdobycia tytułu mistrza drugiego sezonu Football Arena Business League.

Jak to się wszystko może skończyć? Na ten moment tabela wygląda następująco:

1. Adamus 27 punktów, 5 meczów rozegranych
2. E-Megasport 22 punkty, 5 meczów rozegranych
3. Stalbest 21 punktów, 4 mecze rozegrane
4. BRAVO 21 punktów, 4 mecze rozegrane

BRAVO nie ma szans na tytuł. O kolejności końcowej w tabeli decydują najpierw punkty (tu mogliby się zrównać) ale w przypadku remisu decyduje miejsce po rundzie zasadniczej. Wtedy to pierwsze było E-megasport, drugi był Stalbest, trzeci Adamus a czwarte BRAVO. To sprawia, że szansę na dosłownie wyrwanie najwyższego miejsca na pudle "Adamusom" ma już tylko ekipa Stalbestu.

Do końc rozgrywek zostały następujęce mecze:

- zaległy BRAVO - Stalbest
- E-megaspot - BRAVO
- Stalbest - Adamus II

Tylko mecz E-megasport - BRAVO nie decyduje w żadnym stopniu w walce o złote krążki. Co musiałoby się stać, żeby to Stalbest triumfował? Musi po prostu wygrać swoje wszystkie mecze. Zadanie to na pewno będzie trudne, bo chociaż BRAVO nie ma szans na pierwsze miejsce i obronę tytułu to ma szansę na tytuł v-ce mistrza a żeby być pewnym srebrnych krążków muszę ograć i E-megasport i Stalbest. Starciem finałowym może być mecz Stalbest - Adamus II, które odbędzie się w ostatniej kolejce naszych rozgrywek. Kto wygra i pojedzie na mecz Polska - Czarnogóra? Już niedługo najważniejsze rozstrzygnięcia naszej ligi!