Rewanż Areny!

Mecz Football Areny z PogonSportNet.pl zapowiadał się bardzo ciekawie. Zawodnicy Areny chcieli zrewanżować się Pogoni za pierwsze spotkanie w którym lepsi okazali się Portowcy. Wykorzystali oni wtedy braki kadrowe rywali.

Drugi mecz napisał jednak inną historię. Pierwsze minuty pozwoliły odskoczyć Football Arenie na prowadzenie 3:0. Szybkie składne akcje, sporo zmian w zespole dzięki szerokiej ławce rezerwowych - to to, czego zabrakło gospodarzom w pierwszym meczu. Jednak wynik nie ulegał zmianom przez kolejne minuty, co pozowliło uwierzyć Pogoni, że może tu coś ugrać. Udało się dojść rywala i na przerwę schodzić przegrywając tylko jednym golem.

Po zmianie stron Pogoń dalej goniła i doszła rywali na remis 7:7. Wtedy gospodarze ponownie się przebudzili i zdobyli siedem kolejnych goli z rzędu. Portowcy odpowiedzieli tylko jednym trafieniem w samej końcówce i z dobrego rezultatu cieszyć się mogli zawodnicy Football Areny.

Football Arena - PogonSportNet.pl 14:8