Pilkington i Impex, czyli spore wzmocnienia Super Ligi

pilkington

 

Na pierwszy ogień nowego sezonu w szranki stanęły ze sobą od razu dwie nowe drużyny. Ekipę Pilkingtonu mogliśmy już obserwować podczas naszego Super Pucharu, gdzie dobrnęli aż do finału, natomiast Impex to poza kilkoma znajomymi twarzami zupełnie nowa siła na naszym obiekcie.

Pierwszego, historycznego gola naszych rozgrywek trzeciego sezonu Football Arena Business League strzelił... bramkarz Impexu! Trzeba zaznaczyć, że zawodnik ten gra świetnie nogami, przez co jego drużyna zyskuje dodatkową osobę do rozgrywania piłki. Za chwilę jednak było już jeden do jednego po ładnej akcji Pilkingtona.

Obie drużyny szły ze sobą łeb w łeb, grając bardzo podobną piłkę, opartą na ściśle określonych schematach. W drugiej połowie gra wyrównała się na dobre a strzelanie bramek przychodziło już z coraz większym trudem. Ostatecznie stanęło na uczciwym remisie - dziewięć do dziewięciu, co chyba głównie zadowala bezpośrednich ligowych rywali tych ekip. Przypomnijmy - w tym roku wszystkie ligi zagrają systemem: sezon zasadniczy - runda mistrzowska. Trzeba od pierwszej kolejki zbierać cenne punkty żeby załapać się do pierwszej czwórki gwarantującej walkę o medale.