Rozstrzygnięcia Turbo Grosik Cup 2017

IMG 6689 1920x1280

Rozegraliśmy trzecią edycję Turbo Grosik Cup! Turniej odbył się na naszych obiektach w niedzielę, w godzinach 17:30 - 19:30. Tradycyjnie w zmaganiach udział wzięły cztery drużyny.

W fazie grupowej każdy zespół zagrał z każdym po jednym spotkaniu. Najgorsza w tej części okazała się być ekipa Football Areny, która potrafiła zaledwie zremisować z Arino Team, ulegając ekipom Ławka Team i Grosik Team. Trzecie miejsce przypadło Arino Team’owi, który to wszystkie swoje mecze pierwszej rundy zremisował. Ławka Team wygrał z Football Areną, zremisował z Arino Team i uległ w pierwszym swoim meczu gospodarzom turnieju, czyli drużynie Kamila Grosickiego. Półfinały były niezwykle interesujące. W pierwszym Grosik Team mierzył się z Football Arena Team i po zaciętym boju awansował do finału. Drugie starcie - Arino Team z Ławka Team zakończyły rzuty karne. Tu mimo przestrzelonego jednego karnego to jednak lepsza okazała się być drużyna Arina.

W meczu o 3. miejsce, mimo prowadzenia 1:0 wyniku nie potrafiła dowieźć drużyna Football Areny. Bartosz Ława, wspólnie ze swoimi zawodnikami konsekwentną grą pokazał, że przegrane rzuty karne w półfinale były tylko wypadkiem przy pracy i koszulki „wazonów turnieju” przypadły tym razem Football Arenie. W finale już po kilku minutach było 3:0 dla Grosik Team. Kamil konsekwentnie dzięki swoim trafieniom powiększał dystans nad przeciwnikiem i ostatecznie kolejny raz (już trzeci z rzędu) mógł wznieść puchar nad głowę za zwycięstwo w turnieju Turbo Grosik Cup.

Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Grosicki! Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Marcin Markiewicz a najlepszego zawodnika Bartosz Ława! 

Fotki z turnieju:
http://liga.footballarena.pl/index.php?view=category&catid=17&option=com_joomgallery&Itemid=721