SuperHit na niedzielę? Mamy 3 propozycje!

luko jupiter

 

Tak się przypadkiem złożyło, że na niedzielę przypadną "minifinały" naszej ligi. Oczywiście, mecze nie mają wielkiego znaczenia w kontekście końcowych rozstrzygnięć, natomiast na pewno starcia aktualnych liderów z wiceliderami muszą nieco przyspieszyć akcje serca bezpośrednich aktorów widowisk jak i bezpośredniego otoczenia ligi, które czeka na potknięcia tych na szczycie.

Zaczniemy o 17:30. Jupiter Bach, niekwestionowany lider rozgrywek drugiej ligi, zespół, który do tej pory wygrał wszystko co było do wygrania stoczy bój z Dragon Event. Ci drudzy w pierwszej rundzie raz przegrali i zaliczyli remis z Danskiem ale w rundę rewanżową weszli źle, ulegając tydzień temu Pogoni SportNet 2:6. Pierwszy mecz między Jupiterem a Dragonem skończył się wynikiem 10:6, ale czy tym razem uda się jednak pokonać lidera i zgarnąć 3 punkty? Dragon Event czeka bardzo trudne zadanie.

Wydaje się, że łatwiej będzie drużynie FC Pierożek, wiceliderowi Super Ligi, ale zdobywcy dokładnie takiej samej liczby oczek co liderujący Stalbest. Trzeba przypomnieć, że w pierwszym starciu tych ekip lepsza była drużyna Arkadiusza Kondraciuka, czyli FC Pierożek. Na pewno aktualny mistrz FBL i lider Super Ligi Stalbest, z takimi zawodnikami jak Bartosz Ława czy MVP poprzednich rozgrywek Adam Ładziak, nie będzie chciał drugi raz przełknąć goryczy porażki. Pierwszy gwizdek w tym meczu usłyszymy dokładnie o 18:30.

Na deser mecz na szczycie 1. ligi. Berliner Kebab, złożony z młodych zawodników, którzy na codzień stanowią o sile szczecińskich drużyn występujących na zielonym, trawiastym prostokącie zmierzy się z liderem, ekipą, której najlepsi piłkarze co tydzień występują głównie w niższych ligach niemieckich. W pierwszym meczu lepszy był E-Megasport, który z resztą mknie jak burza przez swoje rozgrywki. Berliner Kebab, po porażce z FC Stojanow, jak zapowiada nie da się drugi raz pogonać piłkarzom E-Mega. Jak będzie w rzeczywistości? Na pewno dużo będzie zależeć od defensywy obu ekip, bo w ofensywie zarówno jedni jak i drudzy potrafią odpalić fajerwerki.

Jak widać podczas niedzielnych meczów czeka nas nielada widowisko. Warto spędzić tego dnia trochę więcej czasu na naszym obiekcie. Emocje tego dnia są gwarantowane!