Przetasowania na szczycie 1. ligi

IMG 6380 1920x1280

Wydawało się, że monopol na wygrywanie w pierwszej lidze zapewnił sobie od pierwszej kolejki zespół E-Megasport. Jak jednak mówi najbardziej wyświechtany frazes na świecie to jest sport i tu wszystko jest możliwe.

Wystarczyła jedna kolejka rundy mistrzowskiej żeby nastąpiła zmiana na czele rozgrywek bezpośredniego zaplecza Super Ligi. Berliner Kebab, prowadzony przez ostatnio świetnie dysponowanego Pawła Burczaka i wsparta przez pivota Pogoni04, czyli Łukasza Cymańskiego najpierw rozprawił się z bardzo silną 12. brygadą by dzień później już w ramach drugiej kolejki rozstrzygnąć na swoją korzyść starcie z ProEco Biznes. ProEco, wzmocnione m. In. przez były zawodników Eko Energii pokazuje w rundzie dodatkowej, że walka co najmniej o podium to dla tej ekipy cel minimum. W pierwszej kolejce sensacyjnie zremisowało z E-Megasport, żeby drużyna prowadzona przez kapitana Arkadiusza Piechowiaka i bezapelacyjnego lidera klasyfikacji strzelców (już ponad 100 bramek!) Patryka Łukaszewicza straciła fotel lidera.

Teraz dopiero sezon w pierwszej lidze nabiera dodatkowego kolorytu. Walka o złoto będzie z pewnością bardzo zacięta aż do ostatniej kolejki.