FA World Cup 2018

WORLD CUP 2018vol2

Zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w Football Arena World Cup 2018! Zmagania zaplanowane są na trzy soboty czerwca, z fazą finałową dzień przed spotkaniem Polska - Kolumbia.


Nagrodą główną w zmaganiach będzie loża dla 10 osób w naszym ogródku, wybudowanym specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Rosji, na mecz Polska - Kolumbia oraz 500 złotych do wykorzystania w strefie gastronomicznej, oraz oczywiście puchar Świata!

Rozgrywki będą się toczyły w takim systemie jak prawdziwe, tegoroczne mistrzostwa. Każda ze zgłoszonych drużyn wylosuje państwo, którego barwy będzie reprezentowała. Grupy będą również te same, jakie wylosowano na turniej w Rosji.

Wysokość wpisowego od drużyny to 300zł. Każdy mecz potrwa 20 minut (zapewnione minimum 60 minut grania). Zmagania każdego dnia turniejowego będą się toczyć około godzin 16-21. Warunkiem ostatecznego wpisania zespołu na listę jest wpłata zadatku w kwocie conajmniej 100zł.


Miejsce w turnieju można zarezerwować na dwa sposoby - telefonicznie u Patryka Balińskiego (511283091) lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak zwykle przy okazji tego typu turniejów przynależność zespołowa z Football Arena Business League tutaj nie obowiązuje.

Obowiązują zasady ligowe. Liczba osób w drużynie może wynieść maksymalnie 10 osób!

 

W zależności od zainteresowania zaplanowane są dwie wersje turnieju - na 16 lub 32 drużyny. 

 

Zapraszamy do udziału!