Passa Grupy Azoty trwa

GRUPA AZOTY

Niepokonani, ba! - nie stracili jeszcze punktu. W ostatniej kolejce mogliśmy obejrzeć starcie dwóch drużyn, które na takie miano zapracowały. Po niedzielnym pojedynku takim wynikiem może się już poszczycić tylko jedna drużyna z grupy B trzeciej ligi - Grupa Azoty.

5 meczów rozegranych do tej pory, komplet zwycięstw i + 54(!) bramki na koncie. Grupa Azoty może się poszczycić zdecydowanie najlepszą defensywą i porównywalnym potencjałem w ofensywie co Agryf (2 bramki strzelone mniej przy jednym zaległym spotkaniu).

Zespół ten przywitał się z Football Arena Business League z przytupem rozprawiając się z innym debiutantem - FC Będą Baty - aż 30-4. Później było trudniej, choć raczej niewiele trudniej. Najbliżej negatywnego rozstrzygnięcia dla Grupy Azoty było w ich drugim spotkaniu, ostatecznie oczywiście wygranym, z Netto 15:12. Ostatnie trzy mecze to seria zwycięstw: 16:4 z Kongsbergiem, 14:8 z Ubezpieczeniami RR i 11:4 z Agryfem. W pierwszej rundzie gier na rozkładówce pozostały już tylko STR i Adamus I. Czy któraś z tych drużyn przerwie zwycięską passę?

STATYSTYKI DRUŻYNY GRUPA AZOTY:

Zwycięstwa: 5
Remisy: 0
Porażki: 0

Zdobyte bramki: 86
Średnio zdobytych bramek na mecz: 17.2
Stracone bramki: 32
Średnio straconych bramek na mecz: 6.4

Najwyższe zwycięstwo: 30:4 z FC Będą Baty