Powoli zapełniamy listę - 10 drużyn w FA World Cup 2018

WORLD CUP 2018vol2

Już 10 ekip potwierdziło swój udział w rozgrywkach Football Arena World Cup 2018. Warto już teraz zgłosić swoją drużynę, by w przypadku potwierdzenia wersji 16-zespołowej być pewnym swojego udziału w rozgrywkach!

Przypomnijmy - turniej odbędzie się albo w formie 16-zespołowej, albo w formie 32-zespołowej (w razie 24 zespołów również taka opcja brana jest pod uwagę). Najlepiej więc już teraz zdecydować się na udział. W trakcie rozgrywek emitowane będą spotkania mistrzostw świata (w drugim i trzecim terminie) a na obiekcie będzie można korzystać z naszego ogródka. To przede wszystkim świetna okazja na wspólną, ligową integrację!


Do udziału zgłosiły się już:
Bestia Team Police, ProEco Biznes, Dragon Event, Lewy Team, MPO, Rasiaki, Bravi Ragazzi, FC Pierożek, Stalbest, #Twitter Szczecin.

 

Informacje dotyczące rozgrywek:
Zmagania zaplanowane są na trzy soboty czerwca, z fazą finałową dzień przed spotkaniem Polska - Kolumbia.

Nagrodą główną w zmaganiach będzie loża dla 10 osób w naszym ogródku, wybudowanym specjalnie z okazji Mistrzostw Świata w Rosji, na mecz Polska - Kolumbia oraz 500 złotych do wykorzystania w strefie gastronomicznej, oraz oczywiście puchar Świata!
Rozgrywki będą się toczyły w takim systemie jak prawdziwe, tegoroczne mistrzostwa. Każda ze zgłoszonych drużyn wylosuje państwo, którego barwy będzie reprezentowała. Grupy będą również te same, jakie wylosowano na turniej w Rosji.
Wysokość wpisowego od drużyny to 300zł. Każdy mecz potrwa 20 minut (zapewnione minimum 60 minut grania). Zmagania każdego dnia turniejowego będą się toczyć około godzin 16-21. Warunkiem ostatecznego wpisania zespołu na listę jest wpłata zadatku w kwocie conajmniej 100zł.

Miejsce w turnieju można zarezerwować na dwa sposoby - telefonicznie u Patryka Balińskiego (511283091) lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jak zwykle przy okazji tego typu turniejów przynależność zespołowa z Football Arena Business League tutaj nie obowiązuje.
Obowiązują zasady ligowe. Liczba osób w drużynie może wynieść maksymalnie 10 osób!