• SL

  • 1A

  • 1B

  • 2

# Drużyna M Pkt
1 BRAVO 3 9
2 FC Pierożek 3 9
3 E-Megasport 3 9
4 FootballArena 3 6
5 Stalbest 3 6
6 Impex-Adamus 2 3
7 12. BZ 2 0
8 ProEco 3 0
9 Gregorex 3 0
10 Spaw-Mont 3 0
# Drużyna M Pkt
1 Polbit 3 9
2 ZZPN 3 9
3 Opto Team 3 9
4 Ubezpieczenia R 3 6
5 Drink Team 3 6
6 Tramwaje Szcz. 3 3
7 RT Trans 3 3
8 NETTO 3 0
9 Agryf 3 0
10 Free Media 3 0
# Drużyna M Pkt
1 autoMaks.pl 3 9
2 Dragon Event 3 9
3 Tieto 3 6
4 aquaTMgaz 1 3
5 Grupa Azoty 1 3
6 PogonSportNet 3 3
7 STR 3 3
8 ENEA 2 0
9 Adamus I 2 0
10 FC Full 3 0

Terminarz

III. KOLEJKA


czwartek, 25.10

18:00
Grupa Azoty - aquaTMgaz

 

IV. KOLEJKA

Piątek 26.10

20:00
FC Mierzyn - Orbis&Farutex
Polbit - RT Trans

21:00
Drink Team - Tramwaje Szczecińskie
Opto Team - Sędziowie ZZPN

Niedziela 28.10

 

13:00
Kongsberg - FC Będą Baty

14:00
Truck Centrum - Orbis&Farutex

Agryf - Ubezpieczenia RR

15:00
terminex-meble.pl - Lewy Team
ENEA - Tieto

16:00
FC Full - STR
#Twitter Szczecin - LiderHouse

17:00
Grupa Azoty - autoMaks.pl
Arena Prawobrzeże - Fast Terminals
18:00
Adamus I - Pogoń SportNet
Netto - Free Media
19:00
FC Pierożek - Football Arena
Stalbest - Spaw-Mont
20:00
Impex-Adamus - Gregorex
BRAVO - ProEco Biznes
21:00
E-Megasport - 12. Brygada Zmechanizowana
Dragon Event - aquaTMgaz

 

ŚRODA 31.10
19:00
Impex-Adamus - 12. Brygada Zmechanizowana (ZALEGŁE)

PIĄTEK 02.11
20:00
Grupa Azoty - Adamus I (ZALEGŁE)
aquaTMgaz - ENEA (ZALEGŁE)

Kartki

SUPER LIGA

1 - Mateusz Kowalczyk (Football Arena)
1 - Marcin Markiewicz (FC Pierożek)
1 - Marcin Piorun (E-Megasport)
1 - Piotr Strzelec (12. Brygada Zmechanizowana)
1 - Piotr Walo (ProEco Biznes)
1 - Tomasz Wydmuszek (Stalbest)

1A

1 - Piotr Bieniek (Sędziowie ZZPN)
1 - Radosław Kozieł (Drink Team)
1 - Andrzej Krzywicki (Drink Team)
1 - Paweł Paul (Agryf)

1 - Tomasz Wilkanowski (Sędziowie ZZPN)
1 - Tomasz Zientek (Drink Team)
1 - Damian Zima (NETTO)

 

1B

2 - Piotr Mossakowski (Tieto)
1 - Łukasz Banasiak (ENEA)
1 - Jan Kaczmarek (Dragon Event)
1 - Dominik Kogut (STR)
1 - Krystian Nickiewicz (Pogoń SportNet)
1 - Piotr Piskorz (Tieto)
1 - Marcin Siwiński (STR)
1 - Albin Woźniak (Dragon Event)
1 - Dariusz Woźniak (Pogoń SportNet)

2

1 - Mateusz Kowalczyk (LiderHouse)