Gregorex/Emka Trans czy Sędziowie ZZPN?

IMG 0571 1920x1280

19 kolejek nie wyłoniło zwycięzcy drugiej ligi. Gregorex/Emka Trans i Sędziowie ZZPN idą łeb w łeb w walce o najwyższy stopień podium. O końcowym rozstrzygnięciu zadecyduje ostatni, bezpośredni mecz rozegrany w dniu zakończenia czwartego sezonu Football Arena Business League.

Na pewno w przekroju całego sezonu równiej prezentowali się sędziowie. Pierwsze, bardzo wyrównane z resztą spotkanie grupy mistrzowskiej pomiędzy nimi i Gregorexem właśnie padło jednak łupem tych drugich. Jedni (Gregorex) słyną ze świetnej ofensywy (81 bramek w 5 meczach grupy mistrzowskiej), drudzy (ZZPN) jeszcze lepiej bronią (39 bramek straconych w 5 meczach - dla porównania drugi Gregorex stracił ich 57). Kto wygra to ostatnie, decydujące starcie?

Pewnymi brązowego medalu za ten sezon mogą być już zawodnicy RT Trans, którzy wprawdzie już jakiś czas temu wypisali się z walki o srebro, ale też spokojnie zdystansowali Pogoń SportNet, która w zeszłym sezonie odbierała brązowe medale drugiej ligi kosztem właśnie ekipy RT Trans.