Stalbest obronił tytuł!

Stalbest 2018 mistrz

To już trzeci tytuł z rzędu drużyny Stalbest. Zawodnicy w pomarańczowych strojach w swoich trzech sezonach startów w Football Arena Business League trzy razy stawali na najwyższym stopniu podium. Ten sezon był dużo trudniejszy, ale już na kolejkę przed końcem udało się zagwarantować zwycięstwo. 

Zaległe spotkanie z FC Pierożkiem miało odpowiedzieć na kilka pytań: Czy już w środę Stalbest będzie świętował obronę tytułu? Czy Pierożek przed ostatnią kolejką skróci dystans do rywala? Czy niedziela będzie stała pod znakiem tylko korespondecyjnego pojedynku o najniższy stopień podium pomiędzy drużynami BRAVO i Impex-Adamus'a?

Dosyć szybko poznaliśmy odpowiedzi. Od samego początku zdecydowanie lepszą drużyną była ta grająca w pomarańczowych koszulkach. Stalbest zjawił się tego dnia w niemal pełnym, szerokim składzie i nie dał żadnych złudzeń przeciwnikom. W pewnym momencie można się było już zastanawiać nie "czy?" ale "iloma bramkami?" piłkarze Stalbestu pokonają rywala. Skończyło się na wyniku 16:4 a tuż po meczu cała drużyna cieszyła się z kolejnego tytułu Mistrza Football Arena Business League!

Stalbest 16:4 FC Pierożek
Bramki: Ława 5, Ładziak 3, Wydmuszek 2, Podobas 1, Murawski 1, Rogalski 1, Żebrowski 1, Andruszko 1, Blasius 1 (Stalbest) - Dąbrowski 2, Kalinowski 2 (FC Pierożek)