IV. sezon - końcowe rozstrzygnięcia

IMG 6447 1200x800

IV. sezon dobiegł już końca. Poznaliśmy ostatecznie rozstrzygnięcia i wszystkich mistrzów swoich lig. Rozdane zostały również nagrody indywidualne. 

Najlepszą drużyną II. Ligi została Grupa Azoty. Tuż za plecami ekipy z Polic uplasował się zespół aquaTMgaz. Na najniższym stopniu podium staneli zawodnicy Śniadanka&Obiady Szczecin. Jeśli chodzi o wyróżnianie indywidualne to królem strzelców został Jakub Milanowski z Areny Prawobrzeże, najlepszym bramkarzem został Marcin Walicki (Ubezpieczenia RR) a MVP całych rozgrywek został Daniel Ziółkowski z Grupy Azoty. 

Klasyfikacja końcowa III Ligi:

1. Grupa Azoty
2. aquaTMgaz
3. Śniadanko&Obiady Szczecin
4. Ubezpieczenia RR
5. Agryf
6. ENEA
7. Viking's Throw
8. STR
9. Tieto
10. Adamus I
11. Netto
12. Drink Team
13. Arena Prawobrzeże
14. FC Będą Baty
15. Kongsberg
16. #Twitter Szczecin

 

W II. lidze dopiero po ostatnim meczu poznaliśmy zwycięzcę rozgrywek. W bezpośrednim starciu Gregorex/Emka Trans wygrał z Sędziami ZZPN i ostatecznie zajął miejsce na najwyższym stopniu podium. Za plecami tych druzyn już wcześniej miejsce zapewnili sobie zawodnicy RT Trans. Król strzelców uzbierał na swoim koncie ponad 100 bramek a był nim Robert Zalewski (Tramwaje Szczecińskie). Najlepszym bramkarzem wybrany został Dariusz Woźniak (Pogoń SportNet) a najlepszym zawodnikiem Paweł Jatczak z Gregorexu. 

Klasyfikacja końcowa II. Ligi:

1. Gregorex/Emka Trans
2. Sędziowie ZZPN
3. RT Trans
4. Pogoń SportNet
5. Tramwaje Szczecińskie
6. Bezimienni
7. Orbis&Farutex
8. FC Full

 

I. Liga to popis 12. Brygady. Drużyna ta wygrała swoją ligę a jej zawodnicy zdominowali klasyfikacje indywidualne. Piotr Strzelec wybrany został najlepszym bramkarzem a Karol Tkaczuk zgarnął koronę króla strzelców i tytuł najlepszego zawodnika I. ligi. Pozostałe stopnie podium zajęły drużyny ProEco Biznes Spaw-Mont. 

Klasyfikacja końcowa I. ligi:

1. 12. Brygada
2. ProEco Biznes
3. Spaw-Mont
4. E-Megasport
5. Jupiter Bach
6. Dragon Event
7. FC Stojanow
8. El Sklepicos

 

W Super Lidze ciągle trwa absolutna dominacja jednej drużyny. Znów to najlepszy okazał się być Stalbest. Trzeba jednak zaznaczyć, że był to bardzo trudny sezon dla tej drużyny. Tuż za plecami zawodników grających na codzień w pomarańczowych strojach uplasowali się zawonicy FC Pierożek. Na najniższym stopniu podium po korespondencyjnym pojedynku z drużyną BRAVO stanęli zawodnicy Impex-Adamus. Król strzelców - Bartosz Ława - znów przekroczył barierę 100 bramek w sezonie. Najlepszego bramkarza mieli na swoim pokładzie zawodnicy Impexu a był nim Artur Dąbrowski. Najlepszym zawodnikiem - tak jak w poprzedniej edycji - był piłkarz Stalbestu a konkretnie Adam Ładziak. 

Klasyfikacja końcowa Super Ligi:

1. Stalbest
2. FC Pierożek
3. Impex-Adamus
4. BRAVO
5. Adamus II
6. Polbit

1 Grupa Azoty 7 18
2 aquaTMgaz 7 16
3 Śniadanko Szcze 7 15
4 Ubezpieczenia R 7 10
5 Agryf 7 9
6 Viking's 7 6
7 ENEA 7 6
8 STR 7 3