7 ekip z kompletem punktów

IMG 4647 1920x1280

 

 

Zbliżamy się wielkimi krokami do półmetka rozgrywek 5. sezonu Football Arena Business League. Na tym etapie pozostało aż 7 zespołów, które do tej pory wygrały wszystkie swoje mecze.


Najmniej imponująco przedstawia się tutaj dorobek JS Team'u - z prostego względu - zespół ten późno dołączył do rozgrywek i rozegrał do tej pory dopiero 3 spotkania. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że jako pierwsza drużyna ograł swojego przeciwnika do 0, w ubiegłą niedzielę!

Nieco lepiej, o jedno zwycięstwo więcej uzbierali zawodnicy Alsecco. W drugiej lidze najlepszym bilansem może się pochwalić drużyna terminex-meble.pl. Aż 6 razy do tej pory ogrywała ona swojego przeciwnika. Seria przynajmniej jednego z zespołów, właśnie terminexu i JS Team na pewno zostanie przerwana w najbliższy weekend. Obie te drużyny mierzyć się będą w bezpośrednim pojedynku i z pewnością warto przybyć na to spotkanie i to zobaczyć.

W pierwszej lidze A prym wiodą Sędziowie ZZPN, którzy stoją przed wielką szansą zakończenia "rundy jesiennej" z kompletem punktów. Już tylko jedna przeszkoda stoi tej drużynie na drodze - Ubezpieczenia RR. Z kolei w grupie B konsekwentnie od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy Grupa Azoty. Oni jednak mogą mieć problemy z zakończeniem rundy jesiennej z kompletem punktów. Mają do rozegrania zaległe spotkanie z K.S. Adamus I, drużyną, która notuje wyraźną zwyżkę formy i chyba jeszcze trudniejsze, niedzielne starcie z Dragon Event.

Po wygranej w ubiegły weekend ze Stalbestem na czoło Super Ligi wysunął się FC Pierożek. Drużyna ta zagra ostatni mecz rundy z również niepokonaną ekipą E-Megasport. E-Mega wygrało 7 meczów i poza ostatnim mecze z FC Pierożek musi jeszcze ograć w zaległym pojedynku Football Arenę żeby zostać "mistrzem jesieni"