FC Pierożek z pierwszą porażką

IMG 6380 1920x1280

Pasmo zwycięstw drużyny FC Pierożka dobiegło końca tuż przed zakończeniem roku. W ostatnim grudniowym spotkaniu drużyna ta musiała uznać wyższość Football Areny.

Od początku zapowiadało się, że faworyci będą mieli problem z Football Areną, która tego dnia pojawiła się wyjątkowo silnym składem. W drużynie FC Pierożek zabrakło "żądeł", głównie Bartosza Przygórzewskiego i Mikołaja Lebedyńskiego, którzy w głównej mierze odpowiadają za siłę ognia tej drużyny. Z kolei w świetnej dyspozycji okazali się być Marcin Juszczak i Bartosz Fils z Areny, którzy strzelili tego dnia po 3 bramki. Do przerwy nie oglądaliśmy zbyt wielu trafień, drużyny schodziły na krótki odpoczynek przy stanie 4:1 dla Football Areny.

W drugiej połowie coraz mocniej naciskali zawodnicy FC Pierożka, decydując się nawet na granie 5 zawodnikami z pola. Dwukrotnie musieli grać w osłabieniu, wtedy akurat udawało im się utrzymać wynik. Coraz śmielsze ataki skutkowały kontrami i traconymi bramkami. W pewnym momencie zrobiło się 10:4 dla Areny, ostatecznie udało się odrobić tylko dwa trafienia a wynik zatrzymał się na 10:6

Pierożek dalej posiada przewagę 3 punktów nad Stalbestem i jeden mecz zaległy do rozegrania.