Mecz o złoto

dragon azoty

 

To kolejne niedzielne starcie, w którym stawka będzie niezwykle wysoka. Dragon Event zmierzy się z Grupą Azoty o mistrzostwo ligi 1B. Obie drużyny zapewniły już sobie conajmniej srebro, czyli baraże o Super Ligę. 

W pierwszym meczu górą byli zawodnicy Dragon Event. Mecz stał na wysokim poziomie, nie zabrakło w nim walki. Pomimo prowadzenia do przerwy zawodników z Polic to jednak przeciwnicy wbili o dwa gole więcej i cieszyli się z trzech punktów. 

Dragon Event do tej pory stracił 8 punktów - dwukrotnie przegrał z autoMaks.pl (zapewnione 3. miejsce) oraz zremisował z ENEĄ. Grupa Azoty zaliczyła dwie wpadki - właśnie we wspomnianym meczu z Dragon Event i nieco niespodziewanie z ekipą STR już w rundzie rewanżowej. 

Patrząc pod pryzmatem strzelonych i straconych bramek to spotkanie nie powinno w nie obfitować. Szczególnie Dragon Event w tym sezonie bazuje na świetnej obronie. To drużyna z najmniejszą liczbą straconych bramek. W ataku nie wiedzie im się tak dobrze - mają dopiero 5. wynik w lidze. 

Grupa Azoty strzela nieco więcej bramek, ale wciąż pomimo obecnej pozycji lidera to autoMaks.pl może się pochwalić lepszym dorobkiem bramkowym. 

Pierwszy pojedynek zapowiada niesamowite emocje w rewanżu. Ponadto stawka tego spotkania jest nieporównywalnie wyższa.

 

Dragon Event - Grupa Azoty
niedziela g. 15:00

 

To spotkanie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale YouTube.