2 miejsca, 4 zainteresowanych

2.liga walkaoawans

W drugiej lidze znamy już dwa zespoły, które zajmą najwyższe miejsce i zagrają w barażach o Super Ligę. Mistrzem, niezależnie od wyników ostatnich spotkań został JS Team a drugie miejsce padło łupem ekipy terminex-meble.pl

W korespondencyjnym pojedynku o 3. plac zmierzą się Alsecco z FC Mierzyn. W ostatnim swoim meczu zajmujące wyższą pozycję Alsecco zmierzy się z Areną Prawobrzeże a FC Mierzyn z JS Team-em. 

Bardzo ciekawie wygląda walka o awans do 1. ligi. Zostały 2 wolne miejsca, a zainteresowane nimi są 4 ekipy: Arena Prawobrzeże, AFF Brasileiro, KONSBUD i Auto-Maglownice. 

A pozostało im do rozegrania:

Lewy Team - AFF Brasileiro 
LUFY - Auto-Maglownice
Unilever&Farutex - KONSBUD
KONSBUD - Arena Prawobrzeże
AFF Brasileiro - Alsecco

W najgorszym położeniu są Auto-Maglownice. Muszą wygrać swój pojedynek i liczyć, że: AFF Brasileiro przegra oba swoje pojedynki, a przynajmniej jeden zremisuje a KONSBUD w najgorszym razie zaliczy porażkę i remis z Areną Prawobrzeże. 

AFF Brasileiro ma wszystko w swoich nogach, ale żeby nie ogladać się na resztę dwa zwycięstwa dadzą im pewny awans. Równie komfortową sytuację ma Arena Prawobrzeże - jak chociaż zremisuje - awansuje. Może oczywiście też przegrać, ale tu trzeba będzie liczyć na potknięcie Konsbudu, lub zdobycie w ostatnich meczach conajwyżej 1 punktu przez KONSBUD. 

KONSBUD z kolei również odnosząc dwa zwycięstwa będzie pewny awansu. 

Na pewno będziemy nieco mądrzejsi po piątkowych spotkaniach. Być może któraś z ekip przekreśli swoje szanse na awans. W każdym razie sobota zapowiada się ciekawie, a szczególnie mecz KONSBUD - Arena Prawobrzeże i AFF Brasileiro - Alsecco.