Rozpiska turnieju Dąbczak Cup!!

GRAMY DLA DĄBCZAKA

Już w sobotę zagramy dla Dąbczaka! Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju prosimy o przybycie ok. 15-20 minut przed pierwszym meczem!


Grupa A g. 8:30 START

A1
1. Sędziowie ZZPN
2. 12. Brygada Zmechanizowana
3. AP Pogoń Szczecin
4. AP Football Arena

A2
1. Ehrle Dobra Szczecińska
2. Grot Gardno - Lisek Team
3. Bad Boys
4. Osadnik Myślibórz 

BOISKO NR 1
8:30 Sędziowie ZZPN - 12 BZ
8:44 AP Pogoń Szczecin - AP Football Arena
8:58 Sędziowie ZZPN - AP Pogoń Szczecin
9:12 12 BZ - AP Football Arena
9:26 AP Football Arena - Sędziowie ZZPN
9:40 12 BZ - AP Pogoń Szczecin

BOISKO NR 2
8:30 Ehrle - Grot
8:44 Bad Boys - Osadnik
8:58 Ehrle - Bad Boys
9:12 Grot - Osadnik
9:26 Osadnik - Ehrle
9:40 Grot - Bad Boys
----------------------
9:56 4-4
9:56 3-3
10:00 2-2
10:00 1-1

Grupa B g. 10:20 START

B1
1. Mazurska Team
2. Centrum Witaminy
3. AutoMaks.pl
4. Słonko

B2
1. Terminex-Meble.pl
2. Pogoń04
3. Kibice Razem PS
4. E-Megasport

BOISKO NR 1
10:20 Mazurska Team - Centrum Witaminy
10:34 AutoMaks - Słonko
10:48 Mazurska Team - AutoMaks
11:02 Centrum Witaminy - Słonko
11:16 Mazurska Team - Słonko
11:30 Centrum Witaminy - AutoMaks

BOISKO NR 2
10:20 Terminex - Pogoń04
10:34 Kibice Razem - E-Megasport
10:48 Terminex - E-Megasport
11:02 Pogoń04 - Kibice Razem
11:16 Terminex - Kibice Razem
11:30 Pogoń04 - E-Megasport


BOISKO NR 1 11:46 4-4
BOISKO NR 2 11:46 3-3
BOISKO NR 1 12:00 2-2
BOISKO NR 2 12:00 1-1

-------------------------

Grupa C g. 12:20

C1 
1. Desperados
2. Modra Team
3. FC Full
4. Adamus
5. Elektro-BUD

C2
1. Trans Club
2. Team07
3. Oponiarnia
4. Drink Team
5. FC Mierzyn

BOISKO NR 1
12:20 Desperados - Modra Team
12:32 FC Full - Adamus
12:44 Desperedos - Elektro-BUD
12:56 Modra Team - FC Full
13:08 Adamus - Elektro-BUD
13:20 Desperados - Adamus
13:32 FC Full - Elektro-BUD
13:44 Modra Team - Adamus
13:56 FC Full - Desperados
14:08 Modra Team - Elektro-BUD

BOISKO NR 2
12:20 TransClub - Team07
12:32 Oponiarnia - Drink Team
12:44 TransClub - FC Mierzyn
12:56 Team07 - Oponiarnia
13:08 Drink Team - FC Mierzyn
13:20 TransClub - Drink Team
13:32 Oponiarnia - FC Mierzyn
13:44 Team07 - Drink Team
13:56 Oponiarnia - TransClub
14:08 Team07 - FC Mierzyn

14:25 Finał, drużyny z miejsc 1. obu grup.