Sezon niespodzianek?

Karol Tkaczuk 12.BZ był najlepszy na boisku 1920x1330

 

Pierwsze trzy kolejki już przyniosły nam kilka niespodziewanych wyników. W wielu spotkaniach przez długi czas na taki się zapowiadało. 

Największymi są wpadki aktualnego mistrza Super Ligi - Stalbestu. Zespół rozpoczął od remisu z debiutantem, Osadnikiem Myślibórz i porażki z E-Megasport. Przełamanie przyniósł dopiero trzeci mecz sezonu, wygrany z Emka Transem (dawny Gregorex).

W 1A słabo rozgrywki rozpoczęła absolutnie czołowa drużyna poprzednich rozgrywek, czyli Drink Team. O ile minimalna porażka z Sędziami ZZPN (nota bene również zaliczyli niespodziewaną porażkę w drugiej kolejce) nie jest rezultatem szczególnie zaskakującym, bo to drużyny o podobnym potencjale, o tyle zebranie 1 punktu w dwóch kolejkach już może zaskakiwać.

W 1B słabo spisuje się regularny bywalec Super Ligi, czyli 12. Brygada Zmechanizowana. "Wojskowi" do tej pory uzbierali dopiero 3 punkty a z pewnością przed sezonem mogli być typowani do końcowego triumfu w swojej lidze.

Na pewno nie w kategoriach niespodzianki, ale ciekawostki, można odnotować występy nowych drugoligowców. Komplet punktów zdobyły do tej pory w swojej lidze AG Reklama i Restauracja Karkut, które mają za swoimi plecami w tym momencie takie doświadczone w naszej lidze drużyny jak Netto, Adamusa czy Eneę.