AutoMaks.pl bez ławki

IMG 9101 1920x1281

Jednym z ciekawszych i bardziej wyrównanych spotkań w czwartej kolejce ligi 1A było to rozgrywane między Drink Teamem a autoMaks.pl. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie zjawiły się w zbyt szerokim składzie (autoMaks.pl 5 osób, Drink Team 6 grających) co nasuwało od razu pytanie - kto będzie wyglądał lepiej wydolnościowo?

Początkowe fazy spotkania należały do ekipy autoMaks.pl. To oni niejednokrotnie wychodzili na prowadzenie i nawet zdążyli zbudować niewielką, kilkubramkową przewagę nad przeciwnikiem. Drink Teamowi brakowało szczęścia. Na przestrzeni minuty trzykrotnie trafiali w słupki i poprzeczkę. Szczęcie się jednak odwróciło, ale trzeba nadmienić, że trudy spotkania zaczęli odczuwać zawodnicy, którzy nie mieli możliwości tego dnia skorzystać ze zmian. Brak powrotu do obrony, mniejsza agresywność w pojedynkach 1:1 poskutkowały odrobieniem strat i wyjściem na prowadzenie Drink Teamu, jeszcze przed przerwą.

W drugiej połowie zrezygnowany autoMaks.pl, który odczuwał już fizyczne skutki, odliczał minuty do końcowej syreny. Ostatecznie udało się odskoczyć Drink Teamowi na dystans 7 bramek a mecz zakończył się wynikiem 16:9.