Restauracja Karkut w formie

karkut

Bardzo ciekawe spotkanie ligi 2C odbyło się o 15:00 w niedzielę. Mierzyły się ze sobą drużyny AG Reklama (komplet punktów w 3 pierwszych rozegranych spotkaniach) i Restauracji Karkut (3 mecze, 6 punktów). Obie drużyny rozgrywają swój pierwszy sezon w FBL, ale od początku prezentują wysoką jakość.

Początek spotkania zapowiadał wyrównany bój i emocje do ostatniej syreny. Na prowadzenie wyszli zawodnicy Karkut Restauracji, po trafieniu Adama Wijatowskiego. Na tę bramkę dosyć szybko odpowiedzieli przeciwnicy, a bramkarza pokonał Mykhailo Zaletskyi. Większy spokój w rozgrywaniu akcji mieli w tym fragmencie meczu zawodnicy „Karkuta” i to oni byli autorami dwóch kolejnych trafień. AG Reklama przeciwstawiała się głównie zaangażowaniem i intensywnym bieganiem. Dzięki temu udało się wyrównać jeszcze do przerwy.

Druga część znów zapowiadała się wyrównana, ale też to Restauracja Karkut rozpoczęła strzelanie. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Adam Wijatowski. Na te trafienia AG Reklama odpowiedziała bramkami Dawida Krzyżewskiego i Marcina Orłowskiego. Kolejny raz na tablicy wyników widniał remis. W tym momencie jednak nastąpił przełom i aż 8(!) kolejnych bramek padło łupem Karkuta. Aż 5 z nich strzelił Patryk Orman. AG Reklama nie była już w stanie odwrócić losów pojedynku i po raz pierwszy w sezonie schodziła z boiska pokonana.

Karkut Restauracja 15:6 AG Reklama