6 drużyn z szansą na złoto

2crywalizacja

Najbardziej wyrównana liga w tym sezonie? Zdecydowanie 2C. Na 4 kolejki przed końcem aż 6 drużyn ma jeszcze większe lub mniejsze szanse na 1. miejsce.


Najgorszą sytuację w zestawieniu ma Best Team. Drużyna ta ze stratą 9 pkt. do lidera realniej może patrzeć raczej na niższe stopnie podium. Natomiast już Netto, Auto-Maglownice i K.S. Adamus - czyli drużyny mające 6 pkt. straty do lidera wcale nie stoją na najgorszej pozycji. Głównie za sprawą terminarza liderującej Restauracji Karkut. Zagrają oni jeszcze z nieprzewidywalnym Decathlonem, zajmującym 6. pozycję Best Teamem i dwoma rywalami bezpośrednio zamieszanymi w rywalizację o złoto - Adamusem i NETTO. Drugie miejsce w tym momencie zajmuje AG Reklama i traci tylko 3 punkty do lidera. W przypadku tej drużyny jednak samo zrównanie się punktami nie wystarczy - w dwumeczu lepszy był Karkut.

Pozostało sporo bezpośrednich starć w górnej partii tabeli. Z pewnością do ostatnich kolejek będziemy świadkami wielu ciekawych rozstrzygnięć. Warto baczniej śledzić poczynania tej ligi.