Podsumowanie Ligi Letniej

ligaletniazoltozielone

Pierwszy sezon FBL Ligi Letniej już praktycznie za nami. Pozostał tylko jeden mecz, decydujący o tytule mistrzowskim w lidze A .Znamy już natomiast komplet wyników w ligach B i C.W lidze C, pomimo dotkliwej porażki w ostatnim spotkaniu, pierwsze miejsce udało się utrzymać Pogoni SportNet, która przegrała tylko jedno, właśnie to spotkanie. Na drugim miejscu uplasował się Adamus a na najniższym stopniu podium zameldowali się zawodnicy RT Trans. Kolejne trzy zespoły uzbierały tyle samo punktów, ale mała tabela wyłoniła na 4.miejscu FC Luzersów, na 5. miejscu Netto a na 6. pozycji Decathlon Szczecin. Dalsze pozycje zajęły: Grupa Kozłowski, Lewy Team, Zalando FC, Los Muchachos i #Twitter Szczecin.


W lidze B do ostatniego spotkania o 1. miejsce walczyły Cargo Shipping i Tramwaje Szczecińskie. W korespondencyjnym pojedynku ostatecznie najlepsi okazali się być ci pierwsi, natomiast Tramwaje, po porażce z LUFAMI, własnie ich kosztem spadły na trzeci stopień podium. Dalej uplasowały się (w tej kolejności): Opto Team, Świat Drzewa KP Przecław, Dunika, Elektro-Bud, KONSBUD, Mirand Project Management i SEC.

W lidze A wiemy tyle, że brązowe medale wywalczyli zawodnicy Pizzerii Paprikana, na czwartym miejscu uplasowało się Logico a na piątym Terminex-Meble.pl. W starciu o złoto zmierzą się Impex ze Stalbestem. Impex ten mecz musi wygrać, Stalbestowi do tytuły wystarczy remis.