• SL

  • 1A

  • 1B

  • 2

# Drużyna M Pkt
1 FC Pierożek 17 45
2 E-Megasport 17 42
3 Stalbest 17 42
4 Impex-Adamus 17 39
5 BRAVO 17 24
6 FootballArena 17 19
7 ProEco 17 18
8 12. BZ 17 11
9 Gregorex 17 10
10 Spaw-Mont 17 3
# Drużyna M Pkt
1 ZZPN 17 45
2 Opto Team 17 39
3 Polbit 16 36
4 Tramwaje Szcz. 17 31
5 Ubezpieczenia R 17 31
6 Drink Team 17 26
7 Agryf 17 13
8 NETTO 18 12
9 RT Trans 17 11
10 Free Media 17 7
# Drużyna M Pkt
1 Grupa Azoty 17 45
2 Dragon Event 17 43
3 autoMaks.pl 17 39
4 aquaTMgaz 17 30
5 Tieto 17 22
6 STR 17 21
7 PogonSportNet 17 19
8 Adamus I 17 18
9 ENEA 17 13
10 FC Full 17 3
# Drużyna M Pkt
1 JS Team 18 54
2 terminex-meble 19 51
3 Alsecco 18 45
4 FC Mierzyn 19 44
5 Prawobrzeże 18 37
6 Brasileiro 17 34
7 KONSBUD 17 33
8 Auto-Maglownice 18 33
9 LUFY 17 31
10 SEC 19 29
11 Truck Centrum 19 28
12 Będą Baty 18 24
13 LiderHouse 18 20
14 Fast Terminals 19 18
15 Unilever & Faru 17 15
16 #TwitterSzczeci 19 15
17 Zalando FC 18 12
18 Kongsberg 18 10
19 G.Kozłowski 19 3
20 Lewy Team 17 1

Terminarz

 

ŚRODA 20.02
19:00
FC Mierzyn - Alsecco

CZWARTEK 21.02
21:30
FC Mierzyn - JS Team

PIĄTEK 22.02

20:00
Polbit - Drink Team
Lewy Team - AFF Brasileiro
21:00
LUFY - Auto-Maglownice
Unilever&Farutex - KONSBUD


SOBOTA 23.02

17:30

Konsbud - Arena Prawobrzeże
Kongsberg - ZALANDO FC

18:30
LUFY - LiderHouse
Lewy Team - Unilever&Farutex

19:30

JS Team - FC Będą Baty
AFF Brasileiro - Alsecco

20:30 
ZAKOŃCZENIE II. LIGI

NIEDZIELA 24.02

 

11:00
Free Media - Agryf

12:00
FC Full - K.S. Adamus I
RT Trans - Tramwaje Szczecińskie

13:00
Pogoń SportNet - ENEA
Opto Team - Polbit

14:00
STR - aquaTMgaz
Sędziowie ZZPN - Ubezpieczenia RR

15:00
Dragon Event - Grupa Azoty
Tieto - autoMaks.pl

16:00
ZAKOŃCZENIE LIGI I 

16:00
Spaw-Mont - Football Arena

17:00
Gregorex - ProEco Biznes
12. BZ - BRAVO

18:00
FC Pierożek - E-Megasport
Impex-Adamus - Stalbest

19:00
ZAKOŃCZENIE SUPER LIGI

Kartki

SUPER LIGA

4 - Adrian Skorb (Impex-Adamus) (PAUZA 27.01)

2 - Marcin Markiewicz (FC Pierożek)
2 - Marcin Piorun (E-Megasport)
2 - Piotr Walo (ProEco Biznes)
1 - Bartosz Barandowski (BRAVO)
1 - Piotr Borowski (ProEco Biznes)
1 - Hubert Bylicki (Football Arena)
1 - Damian Górewicz (FC Pierożek)
1 - Marcin Juszczak (Football Arena)
1 - Daniel Kaszyca (Spaw-Mont)
1 - Mateusz Kowalczyk (Football Arena)
1 - Paweł Kucaba (Spaw-Mont)
1 - Paweł Pawlaczek (Spaw-Mont)
1 - Patryk Przybylski (Spaw-Mont)
1 - Piotr Strzelec (12. Brygada Zmechanizowana)
1 - Tomasz Wydmuszek (Stalbest)
1 - Patryk Żebrowski (Stalbest)

1A


3 - Piotr Bieniek (Sędziowie ZZPN)
3- Jacek Wasielewski (Agryf)
2 - Krzysztof Bojaruniec (Agryf) 
2 - Daniel Gładzki (Tramwaje Szczecińskie)
2 - Michał Andrys (Polbit)
2 - Karol Kaczorowski (Netto)
2 - Andrzej Krajewski (Tramwaje Szczecińskie)
2 - Andrzej Krzywicki (Drink Team)
2 - Michał Kuziak (Ubezpieczenia RR)
2 - Marcin Walicki (Ubezpieczenia RR)
1 - Marcin Boratyński (Sędziowie ZZPN)
1 - Przemysław Brzeziński (Polbit)
1 - Mateusz Ciesielski (Polbit)
1 - Adam Górecki (Opto Team)
1 - Paweł Janowicz (Polbit)
1 - Radosław Kozieł (Drink Team)
1 - Tomasz Księżopolski (RT Trans)
1 - Maciej Kułak (Sędziowie ZZPN)
1 - Rafał Langa (Agryf)
1 - Dariusz Litwiński (Ubezpieczenia RR)
1 - Krzysztof Malinowski (Drink Team)
1 - Kacper Matlak (Polbit)
1 - Maciej Nowicki (Opto Team)
1 - Patryk Nowicki (Sędziowie ZZPN)
1 - Tomasz Pasieka (NETTO)
1 - Paweł Paul (Agryf)
1 - Tomasz Putkiewicz (Agryf)
1 - Jarosław Sajewicz (Opto Team)
1 - Roman Smirnoff (Drink Team)
1 - Michał Tucholski (RT Trans)
1 - Bartosz Tylicki (Agryf)

1 - Tomasz Wilkanowski (Sędziowie ZZPN)
1 - Tomasz Zientek (Drink Team)
1 - Damian Zima (NETTO)

 

1B

 

3 - Łukasz Banasiak (ENEA)
3 - Sylwester Łydka (aquaTMgaz)
2 - Rafał Czajkowski (aquaTMgaz)
2 - Hubert Kurek (Tieto)
2 - Dominik Kogut (STR)
2 - Marcin Korzeniowski (ENEA)
2 - Piotr Mossakowski (Tieto)
2 - Dariusz Woźniak (Pogoń SportNet)
1 - Bartosz Augustynek (K.S. Adamus I)
1 - Patryk Baliński (Dragon Event)
1 - Konrad Dajnowiec (Pogoń SportNet)
1 - Tomasz Gizicki (aquaTMgaz)
1 - Łukasz Głowacki (Dragon Event)
1 - Piotr Humienik (ENEA)
1 - Jan Kaczmarek (Dragon Event)
1 - Kuba Kiedrowski (Dragon Event)
1 - Patryk Konopka (Pogoń SportNet)
1 - Paweł Jarmoszewicz (Pogoń SportNet)
1 - Dimitri Matuskiewich (STR)
1 - Krystian Nickiewicz (Pogoń SportNet)
1 - Dariusz Pińkowski (Pogoń SportNet)
1 - Piotr Piskorz (Tieto)
1 - Patryk Rajmer (Grupa Azoty)
1 - Marcin Siwiński (STR)
1 - Marcin Wiercioch (Dragon Event)
1 - Krzysztof Witkowski (ENEA)
1 - Grzegorz Wojtkiewicz (autoMaks.pl)
1 - Albin Woźniak (Dragon Event)

2

4 - Mateusz Kowalczyk (LiderHouse) (PAUZA 18-20.01)
3 - Krzysztof Śledzik (Fast Terminals)
2 - Janusz Lewandowski (Lewy Team)
2 - Paweł Ukleja (LiderHouse)
2 - Paweł Żuromski (Kongsberg)
1 - Konrad Barcewicz (terminex-meble.pl)
1 - Emil Borkowski (Unilewer & Farutex)
1 - Łukasz Buczek (Fast Terminals)
1 - Tomasz Juncewicz (Unilewer & Farutex)
1 - Dariusz Lewandowski (Lewy Team)
1 - Sylwester Łydka (Arena Prawobrzeże)
1 - Patryk Młyńczyk (FC Będą Baty)
1 - Dawid Polański (Konsbud)
1 - Marcel Ratajczak (FC Będą Baty)
1 - Piotr Szczupak (Auto-Maglownice)
1 - Dawid Ścierko (Fast Terminals)
1 - Karol Wrzesiński (#Twitter Szczecin)
1 - Mirosław Wasyluk (Terminex-Meble.pl)
1 - Damian Zagożdżon (ZALANDO FC)
1 - Piotr Żołnowski (Truck Centrum)