• S

  • 1

  • 2

  • 3A

  • 3B

# Drużyna M Pkt
1 Impex-Adamus 12 23
2 FC Pierożek 12 23
3 Stalbest 10 20
4 BRAVO 10 19
5 Adamus II 11 7
6 Polbit 11 3
# Drużyna M Pkt
1 ProEco 14 35
2 E-Megasport 13 31
3 Spaw-Mont 13 27
4 12. Brygada 14 22
5 Dragon Event 14 16
6 El Sklepicos 14 13
7 FC Stojanow 14 12
8 Jupiter Bach 14 6
# Drużyna M Pkt
1 ZZPN 13 34
2 Gregorex/Emka 13 30
3 RT Trans 13 27
4 PogonSportNet 13 19
5 Tramwaje Szcz. 14 19
6 Bezimienni 14 14
7 FC Full 14 10
8 Orbis & Farutex 14 4
# Drużyna M Pkt
1 Agryf 0 0
1 aquaTMgaz 0 0
1 ENEA 0 0
1 Grupa Azoty 0 0
1 STR 0 0
1 Ubezpieczenia R 0 0
1 Viking's 0 0
1 Śniadanko Szcze 0 0
# Drużyna M Pkt
1 #TwitterSzczeci 0 0
1 Prawobrzeże 0 0
1 Drink Team 0 0
1 Będą Baty 0 0
1 Adamus I 0 0
1 Kongsberg 0 0
1 NETTO 0 0
1 Tieto 0 0

Terminarz

 

WTOREK 19.06
20:00
Stalbest - BRAVO (ZALEGŁY z 17.06)

ŚRODA 20.06
22:00
Adamus I - Grupa Azoty

CZWARTEK 21.06

21:30

Impex-Adamus - Stalbest
22:30
E-Megasport - Spaw-Mont (ZALEGŁE)

RUNDA MISTRZOWSKA
I. KOLEJKA

PIĄTEK 22.06
20:00
El Sklepicos - FC Stojanow

20:30
FC Będą Baty - Arena Prawobrzeże

21:00
Adamus I - Drink Team

21:30
E-Megasport - Spaw-Mont

22:00

Śniadanko&Obiady Szczecin - Ubezpieczenia RR

SOBOTA 23.06


18:00
Netto - Tieto

19:00

RT Trans - Pogoń SportNet (XIII. KOLEJKA)

20:00
Sędziowie ZZPN - Gregorex/Emka Trans

 

NIEDZIELA 24.06

15:30
aquaTMgaz - Agryf

STR - Viking’s Throw

16:30
Sędziowie ZZPN - 4. miejsce
5. miejsce - Orbis & Farutex

17:30
Gregorex/Emka Trans - RT Trans
6. miejsce - FC Full

18:30
BRAVO - FC Pierożek
Polbit - K.S. Adamus

 

PRZEŁOŻONE MECZE:

Grupa Azoty - ENEA 
ProEco Biznes - 12. Brygada
Dragon Event - Jupiter Bach
Kongsberg - #Twitter Szczecin

 

Piątek 29.06
19:00
Tieto - Arena Prawobrzeże
20:00
#Twitter Szczecin - Drink Team
El Sklepicos - Jupiter Bach
21:00
Dragon Event - FC Stojanow
Grupa Azoty - aquaTMgaz


NIEDZIELA 01.07

15:00

ENEA - Agryf
5. miejsce - FC Full

16:00
NETTO - FC Będą Baty
Śniadanko&Obiady Szczecin - STR

17:00
Kongsberg - Adamus I

ProEco - Spaw-Mont

18:00
Ubezpieczenia RR - Viking’s Throw

Gregorex/Emka Trans - 4. miejsce

19:00
BRAVO - Polbit
6. miejsce - Orbis&Farutex

20:00
Impex-Adamus - FC Pierożek
Dragon Event - Jupiter Bach (ZALEGŁY)

21:00
Sędziowie ZZPN - RT Trans
E-Megasport - 12. Brygada