Football Arena Business League wraca do gry! Witamy nowe zespoły!

XIII sezon przeszedł do historii. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować zespołom biorącym udział w poprzedniej edycji naszej ligi, doceniając Wasz wkład w rozwój i funkcjonowanie największych amatorskich rozgrywek piłkarskich w Szczecinie.

Życie, a w szczególności piłka nożna nie znosi „próżni”. W tym sezonie witamy dwa nowe zespoły. STr Shipping and Trading Sp. z o. o to przedsiębiorstwo funkcjonujące na szczecińskim rynku pracowniczym od ponad 23 lat, zajmujące się produkcją wszelkiego rodzaju elementów stalowych. Na szczęście rozłąka STr z Football Arena Business League nie trwała aż tak długo, bo zespół ten wraca do gry w naszej lidze po dwuletniej przerwie. W gronie zespołów biorących udział w XIV sezonie witamy również zespół Qbański Luzik, weterana szczecińskich boisk. Historia tego zespołu sięga roku 2001 roku, a trwa do dziś… Zespół reprezentujący grupę przyjaciół, nieprzerwanie dzielących pasję do wspólnej gry to nie tylko wspaniałe relacje boiskowe, ale również wysoki poziom sportowy. Qbański Luzik zasila bowiem, już na samym starcie szeregi drugoligowych zespołów!

Zapowiadając nadchodzące rozgrywki koniecznie wspomnieć należy o beniaminkach poszczególnych lig. W trzeciej lidze melduje się zespół Gryfskandu, który zdecydowany awans „na boisku” potwierdził bardzo szybką deklaracją chęci awansu i rywalizacją na wyższym poziomie rozgrywkowym. Gratulujemy postawy! Następnym beniaminkiem, który swoje aspiracje potwierdził nie tylko w trakcie trwania sezonu, ale również doskonałą organizacją poza boiskową to Ins Modra. Mieszanka rutyny, doświadczenia, młodzieńczego polotu oraz znakomitej atmosfery „w szatni” z pewnością doda kolorytu rozgrywkom drugoligowym w zbliżającym się sezonie. Niezmiernie cieszymy się również z poszerzenia się grona pierwszoligowców. Zawsze nieprzewidywalna drużyna PJM Nbeppe oraz Trampkarze, z MVP rozgrywek drugoligowych Jackiem Czaplińskim w składzie na pewno są w stanie zamieszać w gronie zespołów grających w najwyższej lidze!

Zaczynamy XIV sezon Football Arena Business League! Ligowcom życzymy wielu bramek, udanych interwencji oraz pozytywnych emocji związanych z uczestnictwem w rozgrywkach, a wszystkich sympatyków oraz przyjaciół FBL serdecznie zapraszamy na trybuny. Do zobaczenia na Football Arenie!