3. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Podsumowanie 3 kolejki gier tradycyjnie zaczynamy od spotkań piątkowych. Na boiskach w pierwszy wieczór weekend swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy z aż 4 lig. FC Asecco Data System pokonał w meczu obfitującym w wiele bramek Kongsberg, swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozgrał Kontener Serwis odnotowując zarazem pierwsze zwycięstwo nad Cargo Shipping, a dzień zamknęliśmy spotkaniem ligi numer jeden, gdzie FC Demant po zaciętym boju dopisał sobie trzy punkty kosztem zespołu Need Finance. 

Niedzielne popołudnie rozpoczęliśmy z zespołami z ligi numer cztery i już na samym starcie poznaliśmy pierwszą niespodziankę weekendu, niepokonane dotychczas Iq Metal musiało uznać wyższość Gangtrunk. Kolejne pewne zwycięstwa na swoim koncie odnotowują zespoły Devils, KS Wyszka oraz Enea Operator. Weekend ten pokazał, że rywalizacja w lidze czwartej zapowiada się bardzo ciekawie,
a chętnych do awansu nie zabraknie. W lidze numer trzy kolejne komplety oczek po tym weekendzie mają na swoim koncie Dunika, Gryfskand oraz Luzersi. Zespoły te rzecz jasna przewodzą w tabeli i z pewnością w tym sezonie pograją o coś więcej niż spokojny środek tabeli.

Liga numer dwa w tym sezonie również zapowiada się bardzo ciekawie. Swoje drugie mecze w ten weekend rozgrali zawodnicy Kontener Serwis pokonując Metaltechnicę i tym samym dołączyli do grona ekip, które gonią niepokonanego od trzech spotkań lidera, INS Service Modra. Z pewnością mecz trzeciej kolejki miał wyjątkowe znaczenie dla Cargo Shipping. Zawodnicy Cargo przed meczem z Adamusem uczcili minutą ciszy dziesiątą rocznicę śmierci swojego kolegi zespołu Macieja Rynkiewicza. Panowie, jesteśmy dumni, że Football Arena oraz rozgrywki Football Arena Business League mogą być miejscem pamięci dla osób blisko związanych z funkcjonowaniem Waszego zespołu. Zespołowi Adamusa dziękujemy za godne uczestnictwo w tej drobnej, ale ważnej uroczystości.

Niedzielę zamknęliśmy spotkaniami ligi pierwszej, w których jak zwykle nie zabrakło emocji… eMeS Sport w meczu, gdzie można było zaobserwować blisko czterdzieści bramek pokonał Elektro-Bud, natomiast Terminex odnotował pewne zwycięstwo nad Opto Team wracając na zwycięską ścieżkę.

Ligowcy, dziękujemy za weekend pełen emocji! Do gry wracamy już w piątkowy wieczór!