3 .kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Tradycyjnie weekendowe gry zaczniemy w piątkowy wieczór, gdzie oprócz drużyn pierwszoligowych odbędzie się spotkanie zaległe, Kontener Serwis podejmie Cargo Shipping. Mecz dwóch drużyn, które czekają na pierwszy komplet punktów zapowiada się bardzo interesująco, a także będzie idealnym wstępem do reszty spotkań, które czekają nas w ten weekend.

Niedzielę rozpoczniemy już o godzinie 12:00, gdzie na boisku niepokonane dotychczas Iq Metal podejmie Gangtrunk. Z pewnością na kolejny komplet puntków liczą Czerwone Devils, które będą zdecydownym faworytem meczu z Qbańskim Luzikiem. W lidze czwartej ciekawie również zapowiada się spotkaniem STr z Enea Operator, spotkanie lidera ligi z zespołem posiadającym w swoich szeregach zawodnika wiodącego prym wśród najlepszych strzelców obfitować będzie w wiele bramek i sportowych emocji na najwyższym poziomie.

W dalszej części dnia do gry wkroczą trzecioligowcy. Lider Dunika zagra z FC Full, który dwa poprzednie spotkania z pewnością kończył z ogromnym niedosytem, ulegając zespołom przeciwnym zaledwie jedną bramką. Między wieczornymi meczami Luzersów z Polmartem oraz wyżej opisanym meczem Duniki z FC Full swoje umiejętności zaprezentują drugoligowcy. Lider INS Service Modra podejmie szukające pierwszych puntków Alsecco, drugie spotkanie w weekend rozegra Kontener Serwis oraz Cargo Shipping. W tej kolejce szczególną uwagę zwrócić należy na mecz Automaksu z Auto- maglownicami, zespoły te na swoim koncie mają po trzy punkty, a zwycięstwo jednych lub drugich znacznie poprawi ich sytuację w tabeli.

Niedzielę z Football Arena Business League zakończymy meczami z udziałem zespołów pierwszoligowych. Bardzo potrzebujący pierwszego kompletu oczek eMeS- Sport zagra z Elektro- Budem, natomiast czekający na pierwsze punkty Opto Team zmierzy się z pauzującym w poprzedniej kolejce Terminexem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne piłkarskie emocje! Do zobaczenia na boiskach!