2. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Weekend na Football Arenie zaczęliśmy, tradycyjnie już w piątkowy wieczór. Już po poprzedniej serii gier wiedzieliśmy, że piątkowe mecze drużyn pierwszoligowych będą obfitować w wiele emocji. Tak było i tym razem, TIM podzielił się punktami z Elektro-Budem, a w pozostałych trzech meczach padły łącznie 63 gole! PJM Nbeppe Amore pokonało Opto Team, natomiast Trampkarze odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad Need Finance wygodnie rozsiadając się w fotelu lidera.


Niedzielne popołudnie stanęło pod znakiem debiutów…. I to całkiem udanych! Swoje pierwsze mecze wygrały zespoły KS Wyszka oraz Proizolacje.pl. Okazałe zwycięstwo odniosły również Czerwone Devils, pokonując w zdecydowany sposób Asecco Data System umacniając swoją pozycję w górnej części tabeli. Równą i stabilną formę od początku sezonu pokazuje również Enea Operator, która potwierdziła wysoką formę broniąc pozycji lidera po pierwszej kolejce. Po dwóch kolejkach kompletem punktów pochwalić się może również Iq Metal!


Czołówka trzeciej ligi również nie zwalnia tempa! Kolejne wygrane mecze na swoim koncie zapisują aż cztery zespoły. Lider ligi Dunika oraz zespoły z miejsc dwa- cztery, Gryfskand, Tramwaje Szczecińskie oraz Luzersi. Z pierwszego kompletu punktów w sezonie cieszy się Lewy Team, który dzięki zwycięstwu przeskoczył FC Full i zbliżył się do czołówki ligi nieznacznie ustępując zawsze niebezpiecznemu Autodoc.
Jak pisaliśmy wcześniej drugoligowe rozgrywki w tym sezonie zapowiadają się bardzo ciekawie… i choć do końcowych rezultatów i ferowania wyroków daleko, tak kolejne zwycięstwo INS Service Modrej, beniaminka ligi nad solidnym i ogranym w Football Arena Business League zespołem Metaltechniki z pewnością sprawia, że zespół ten szybko pokona drogę od beniaminka do fawo… pst! Czekamy na dalsze rozstrzygnięcia, ale z popularną „Modrą” w tym sezonie trzeba będzie się liczyć! Swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozgrał Agryf ulegając nieznacznie Adamusowi, natomiast na zwycięską ścieżkę wkroczył Automaks pokonując wysoko Alsecco.


Niedzielne granie zakończyliśmy meczem eMeS Sport i FC Demant. Wieczór, godzina 20:00, mecz ligi numer jeden, remis, na tablicy tylko czy aż 18 goli!? Zawodników z pewnością nie zadowala jeden punkt, natomiast przyznamy się szczerze… lubimy te remisy, świadczą o spotkaniu o wyrównanym poziomie sportowym bogatym w boiskowe emocje.


Ligowcy, dziękując za grę w ten weekend życzymy Wam udanego tygodnia. Do gry wracamy już w piątek! Do zobaczenia!