2. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Ligowe granie w ten weekend zaczniemy już w piątek. Wieczór na Football Arenie stanie pod znakiem spotkań w lidze numer 1 i 2. O godzinie 20:00 swoje kolejne spotkanie w tym tygodniu rozegra TIM, gdyż ma już on za sobą środowe, zaległe, wygrane wysoko spotkanie z Opto. Przeciwnikiem zespołu, który ligowe granie w tym sezonie zaczął nieco później niż reszta stawki jest Elektro Bud, który ma za sobą udany start sezonu, pokonując w poprzedni weekend Demant. Piątkowy wieczór w lidze pierwszej to przede wszystkim spotkanie zespołów, które wciąż czekają na pierwszy komplet punktów w sezonie.      PJM Nbeppe Amore oraz Opto Team mają za sobą nieudaną inaugurację sezonu, Need Finance w pierwszym meczu podzielił się punktami z Terminexem (który zamknie ligową kolejkę w poniedziałkowy wieczór mierząc się z Faro Wind). Jedynym zespołem, który zna już smak zwycięstwa w XIV sezonie Football Arena Business LeagueTrampkarze. Beniaminek ligi w swoim debiucie na pierwszo ligowych boiskach pokonał wicemistrza ligi poprzedniego sezonu eMeS- Sport sprawiając tym samym pierwszą, aczkolwiek z pewnością nieostatnią „niespodziankę” w XIV sezonie Football Arena Business League. W piątkowy wieczór swoje pierwsze spotkanie w nowym sezonie rozegra Kontener Serwis, który sportową rywalizację rozpocznie spotkaniem z szukającym pierwszych punktów zespołem Cargo Shipping.

 Przechodząc do spotkań, które odbędą się w niedzielę na boiskach będziemy mogli zaobserwować również kilku nowicjuszy. W tym miejscu serdecznie witamy zespoły, które dołączyły do naszej ligi w poprzednim tygodniu, KS Wyszka oraz Proizolacje.pl. Przed ligowym debiutem stanie również Qbański Luzik, który zna smak uczestnictwa w Football Arena Business League, ale w tym sezonie swoje umiejętności zaprezentuje po raz pierwszy po krótkiej przerwie w grze na naszych boiskach. W lidze trzeciej czeka na nas parę ligowych klasyków. Historia meczów Adamusu z Agryfem, czy Duniki z Sediną jest porównywalnie długa do derbów Mediolanu, ale nieco bardziej emocjonująca niż ostatnie derby Europy, między Realem Madryt, a Barceloną… Już nie możemy się doczekać! Niedzielny wieczór zakończymy spotkaniami ligi drugiej i pierwszej. Szukająca kolejnego kompletu oczek INS Service Modra zmierzy się z Metaltechnicą, która również ma za sobą udany początek sezonu. Wieczór zakończymy spotkaniami Automaksu z Alsecco Data System oraz drużyn, które z pewnością liczą na pierwszą zdobycz punktową w lidze pierwszej, eMeS-Sport oraz Demant.  

Grany weekend czas zacząć! Ligowcy, życzymy wielu pozytywnych wrażeń oraz sportowych emocji zgodnych z duchem gry! Do zobaczenia na Football Arenie!