4. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

W piątkowy wieczór na zwycięski szlak powróciły Need Finance, a Opto Team pokazało, że. Tym sezonie należy się z nimi liczyć remisując ze świetnie radzącym sobie beniaminkiem ligi Trampkarzami 10:10. Wieczór zakończyliśmy bardzo wyrównanym spotkaniem Adamusa z Kontenerem Serwis, gdzie o końcowym rezultacie decydowały sekundy… Ostatecznie Adamus musiał uznać wyższość rywala, ale z pewnością pokazał, że w tym sezonie wysoko zawiesi poprzeczkę niejednemu rywalowi.

Niedzielę na Football Arenie tradycyjnie rozpoczęli czwarto ligowcy. W tej kolejce z pewnością wiele oczy skierowanych było na mecz niepokonanych dotąd zespołów KS Wyszka oraz Enea Operator. Wynik remisowy świadczy o wyrównanym i wysokim poziomie spotkania, ale z pewnością nie zadowala zawodników obu ekip. Na brak zadowolenia po tej kolejce z pewnością nie mają prawa narzekać zawodnicy Qbańskiego Luziku, którzy w pewnym stylu ograli Proizolacje.pl. Wysokie zwycięstwo na swoim koncie zapisuje również FC Asecco Data System zbliżając się tym samym do czołówki ligi.

Kolejka numer obfitowała w wiele wysokich wyników nie tylko w lidze czwartej. Dunika kolejny raz potwierdziła wysoką dyspozycję pewnie ogrywając Autodoc, po wyrównanym spotkaniu Tramwaje Szczecińskie dopisują sobie komplet oczek pokonując Polmart, a pierwsze punkty w sezonie zgubił Gryfskand, remisując z Luzersami. Z pewnością jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce to mecz Lewy Team z Sediną. Minimalne zwycięstwo drużyny Lewego pozwala im włączyć się na nowo do grona drużyn goniących czołówkę ligi.

W lidze drugiej, podobnie, czwarta kolejka obfitowała w wysokie zwycięstwa, jak te Automaksu z Agryfem, remisy po wyrównanych meczach, jak w przypadku meczy Alsecco z Metaltechnicą, a także w zacięte boje Luf z Cargo Shipping. Cargo zdobywa pierwszy komplet punktów w sezonie i nie składa broni w wyścigu o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu.

Wieczór zakończyli pierwszoligowcy. Rewelacja sezonu, Terminex pewnie pokonał PJM Nbeppe Amore rozsiadając się tym samym w fotelu lidera, a FC Demant pokonał Faro Wind po wyrównanym spotkaniu kolejny raz pokazując, że w tym sezonie FC Demant z ligowego kopciuszka staje się bardzo poważnym kandydatem do miejsc w górnych rejonach tabeli.

Drodzy Ligowcy, dziękujemy za kolejny weekend spędzony z rozgrywkami Football Arena Business League. Do gry wracamy już w najbliższą niedzielę. Dobrego tygodnia!