5. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Tradycyjnie jako pierwsi aktualną formę zaprezentują czwarto ligowcy. Świetnie spisujący się w tym sezonie beniaminek ligi zespół Gangtrunk o ligowe punkty powalczy z kolejnym beniaminkiem Proizolacje.pl. Victoria poszuka natomiast poszuka pierwszych punktów w spotkaniu z STr. Z pewnością kolejny raz jedno z ciekawszych spotkań odbędzie się z udziałem KS Wyszka, któremu powrót na zwycięską ścieżkę będzie chciał utrudnić świetnie radzący sobie ostatnimi czasy FC Asecco Data System. Kolejne spotkanie zapowiadające piłkarskie emocje na najwyższym poziomie to mecz Enea Operator z Qbańskim Luzikiem. Lider tabeli podejmuje zespół, który ostatnie spotkanie zaliczyć może do udanych i z pewnością wykazuje chęć do podtrzymania dobrej passy.


W zmaganiach trzecioligowców spotkanie dwóch biegunów. Lider Dunika podejmie Polmart, który wziąć poszukuje pierwszych punktów w XIV sezonie. W tej kolejce trzeciej ligi z pewnością bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Tramwajów Szczecińskich z Luzersami. Sąsiedzi w tabeli zmierzą się ze sobą w bezpośrednim pojedynku i powalczą o miejsce w najlepszej trójce ligi.


Rozgrywki drugoligowe w nadchodząca niedzielę również staną pod znakiem wielu zaciętych spotkań. Takie z pewnością będzie spotkanie Automaksu z Cargo Shipping, zespoły te wygrały swoje poprzednie spotkania i z pewnością mają chęć na drugi z rzędu komplet oczek. Na pierwszych komplet punktów z pewnością poluje zespół Alsecco, który podejmie zajmujące obecnie trzecie miejsce Auto- maglownice.
Spotkania pierwszoligowców jak zwykle dostarczą nam wielu emocji. Pierwszy w tym sezonie mecz beniaminków, PJM Nbeppe Amore z Trampkarzami czy zespołów przewodzących lidze FC Demant i Terminexu z Opto Team i TIM-em to gwarancja wielu piłkarskich wrażeń na najwyższym poziomie!
Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w niedzielę! Będzie się działo!