4. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

XV sezon Football Arena Business League trwa w najlepsze! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki.

Miniona kolejka tradycyjnie przyniosła nam wiele emocji! Liderująca lidze czwartej Hertha po ubiegłotygodniowej porażce wróciła na zwycięskie tory pokonując KPŚ. Debiutujący w lidze Fast Terminals w swoim pierwszym meczu musiał uznać wyższość FC Asecco Data System.

Liga trzecia w tym sezonie na razie należy do Sediny. Goniący ich Polmart musiał uznać wyższość Luzersów, którzy tym samym odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. Drugie zwycięstwo na swoim koncie zapisało natomiast Tieto. Pokonując Alsecco poprawili bardzo wyraźnie swoją pozycję w lidze. Serię dwóch zwycięskich meczów ma na swoim koncie za to Lewy Team. Po emocjonującym meczu zwyciężyli oni Tramwaje Szczecińskie, tym samym zbliżając się do ligowej czołówki.

Liga druga ni przyniosła nam wielkich niespodzianek. Lider z Modrej dopisał na swoje konto kolejne trzy punkty kosztem LUF, trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Dunika, która z pewnością początek sezonu w wyższej lidze może zaliczyć do udanych. Pierwszy punkt na swoim koncie zapisuje natomiast Agryf, który po bardzo wyrównanym spotkaniu zremisował z Automaksem. Premierowe zwycięstwo na swoim koncie zapisuje również Gryfskand. Po serii porażek wyżej wymieniony zespół pokonał Artos i z większym optymizmem podchodzi do dalszej części sezonu.

Pierwsza liga w ten weekend przyniosła zmianę lidera. Opto Team pokonało Kontener Serwis, a swoje spotkanie wygrali Trampkarze. Taki układ wyników spowodował, iż broniący tytułu Trampkarze odzyskali prowadzenie w lidze. W pozostałych spotkaniach Terminex zremisował z Adamusem, Elektro Bud musiał uznać wyższość Need Finance, A Faro Wind pokonało FC Demant.

Za nami kolejny weekend piłkarskich emocji. Serdecznie zapraszamy do śledzenia poczynań zespołów już w najbliższy weekend!