4. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Czwarta kolejka Football Arena Business League przed nami! Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią kolejki!

Ligowe granie zaczynamy już w piątek. Sedina, lider ligi trzeciej podejmie zespół Enea Operator, w spotkaniu czwarto ligowców KPŚ zagra z Herthą, a dzień zakończy spotkanie lidera ligi pierwszej. Kontener Serwis o kolejny komplet puntków powalczy z Opto Team.

Niedzielę zaczniemy tuż po godzinie 13:00. Jako pierwsi na boiskach pojawią się zespoły z ligi trzeciej i czwartej. Luzersi zagrają z Polmartem, a Devils podejmie Kongsberg. Ogromnie cieszy nas natomiast debiut nowego zespołu w lidze. Swój pierwszy mecz w historii Football Arena Business League zagra Fast Terminals. Przeciwnikiem debiutanta będzie FC Asecco Data System. W dalszej części dnia z pewnością najciekawiej zapowiada się mecz Artosu z Gryfskandem oraz Auto- maglownic z Duniką. Drużyny, które mają za sobą udany start sezonu z pewnością mają ochotę na kolejną zdobycz punktową.

Dzień zakończymy spotkaniami ligi drugiej i pierwszej. Do gry wejdą zespoły, które dotychczas plasują się w górnych rejonach tabeli. Lufy zagrają z INS Service Modrą, w hicie kolejki Adamus zagra z Terminexem. Dzień zakończą Trampkarze, którzy po pauzie w poprzedniej kolejce puntków szukać będą w starciu z PJM Nbeppe Amore. Równolegle na boisku obok Need Finance zagra z Elektro Bud.

Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend! Piłkarskich emocji z pewnością nie zabraknie!