3. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Już trzecia seria gier za nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem kolejki!

Omówienie wydarzeń minionego weekendu tradycyjnie zaczynamy od ligi czwartej. FC Asecco Data System pokonując Herthę odniósł swoje premierowe zwycięstwo w XV sezonie, a FC Full po bardzo zaciętym spotkaniu przeciwko Devilsom dopisał sobie drugi komplet oczek w bieżących rozgrywkach doskakując do liderującej Victorii.

Liga trzecia w tym sezonie na razie należy do Sediny. Kolejne zwycięstwo, tym razem na Tieto pozwoliło ekipie tej utrzymać pozycję lidera i z kompletem punktów przewodzi ona ligowej stawce. Drugie zwycięstwo z rzędu padło natomiast łupem wice lidera. Enea Operator pokonując Polmart zajmuje obecnie drugie miejsce i śmiało stwierdzić można, iż beniaminek ligi trzeciej ma swoim koncie udany start sezonu.

Komplet punktów na swoim koncie ma również na swoim koncie lider ligi numer dwa, Auto- maglownice. W pojedynku „dobrych znajomych” zespół piastujący pierwsza pozycję w lidze ograł Agryf, który na pierwsze punkty na koncie będzie musiał poczekać przynajmniej do następnej kolejki. Z pierwszego zwycięstwa w sezonie w niedzielę cieszył się natomiast Automaks. Można śmiało stwierdzić, że mecze wyżej wymienionej ekipy z Metaltechnicą nigdy nie „wieją nudą”. Tak było i tym razem. Jednobramkowe zwycięstwo Automaksu świadczy o wyrównanym spotkaniu i emocjach do końcowej syreny.

Przechodząc do ligi pierwszej tutaj również lider ligi ma na swoim koncie komplet oczek. Kontener Serwis pokonując PJM Nbeppe Amore i wykorzystując pauzę Trampkarzy pierwszy raz w tym sezonie zasiadł na fotelu lidera. Swoje spotkanie wygrał również Adamus, który początkiem sezonu pokazał, że bliżej mu będzie do rewelacyjnego beniaminka, niż do zespołu, który w tej lidze będzie tylko „chwilę”. Pokonując Need Finance zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze, ale z pewnością ambicje i apetyt tego zespołu sięgał będzie dużo dalej. Miniona kolejka to również w końcu zdecydowane zwycięstwo Terminexu, który pierwszych kolejek zdecydowanie nie mógł zaliczyć do udanych. Bardzo okazało zwycięstwo nad FC Demant pokazało jednak, że Terminex „budzi się” i z pewnością w tym sezonie co najmniej będzie w stanie powtórzyć wynik osiągnięty w poprzednim sezonie. Warte odnotowania jest również pierwsze zwycięstwo Opto Team, które pokonując Faro Wind weszło na zwycięską ścieżkę, a słabszy start sezonu zostanie szybko zapomniany.

Za nami kolejny weekend piłkarskich na Football Arenie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia rozgrywek i trzymania kciuków za swoje ulubione zespoły!