3. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Trzecia kolejka Football Arena Business League przed nami! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią wydarzeń nadchodzącego weekendu!

Kolejka tradycyjnie zacznie się w piątkowy wieczór. W pojedynku trzecioligowców Autodoc podejmie Luzersów, a Tramwaje Szczecińskie Polmart.

W ostatni dzień weekendu granie zaczniemy już o godzinie 12:00. Agryf podejmie Auto- maglownice, a drugi mecz tego weekendu zagrają Tramwaje Szczecińskie, tym razem mierząc się z IQ Metal. W trzecioligowej stawce z pewnością najciekawiej zapowiadają się spotkania „dobrych znajomych”, przedstawicieli Lewego oraz Luzersów oraz Sediny z Tieto.

Liga druga również obfitować będzie w wiele piłkarskich emocji. Lider ligi, Lufy zagra z beniaminkiem, zespołem Duniki, natomiast drugi zespół, dla którego obecny sezon jest debiutanckim rozdaniem wśród drużyn drugoligowych, Gryfskand o trzy punkty zagra przeciwko Metaltechnice. Śmiało hitem kolejki określić można starcie Modrej z Artosem. Pierwsi, po udanym starcie rundy z pewnością liczą na kolejną zdobycz punktową, natomiast drudzy już poczuli smak zwycięstwa i na pewno jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.

Najwyższa klasa rozgrywkowa zamknie granie podczas tego weekendu. Trampkarze, przewodzący tabeli podejmą Elektro Bud, natomiast drugi w stawce Kontener Serwis kolejnego kompletu oczek poszuka w meczu przeciwko PJM Nbeppe Amore. Z pewnością intersująco zapowiada się również zespołu wracającego w szeregi pierwszoligowe. Adamus drugiego zwycięstwa szukał będzie w starciu z Need Finance. Z pewnością solidny zespół Need postawi beniaminkowi wymagające warunki gry. Niedzielę zakończą zespoły, które początek sezonu zacząć mogły zdecydowanie lepiej. Opto Team, które jak na razie czeka na pierwsze punkty podejmie Faro Wind, które zdążyło już zaznać porażki, ale również poczuć „smak zwycięstwa”.

Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend! Z pewnością nie zabraknie wielu piłkarskich emocji na najwyższym poziomie!