6. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Szóstką kolejkę zaczniemy już w piątek. Na boiskach Football Areny swoje umiejętności zaprezentują zespoły z lig numer trzy i cztery. Victoria i Iq Metal to zespoły, które dzielą w tabeli cztery pozycje, jednak ostatnie, pierwsze zwycięstwo Victorii z pewnością napawa zespół ten optymizmem przed meczem z Iq, które po rewelacyjnym początku złapało lekką „zadyszkę”. Zaraz po nich na boiska wybiegną zespoły eMeS Sport i Faro Wind. eMeS po udanym meczu w środku tygodnia z pewnością liczy na drugi komplet oczek w tym tygodniu. Faro, po kapitalnym poprzednim sezonie w tej edycji radzi sobie na razie w kratkę, jednak nigdy nie można lekceważyć mistrza.

Sobotę zaczniemy hitem kolejki w lidze czwartej. Kapitalnie spisujący się beniaminkowie odpowiednio z miejsc dwa i trzy ligowej tabeli, Gangtrunk i KS Wyszka zmierzą się w bezpośrednim pojedynku o fotel lidera liga. Panowanie w ligowej tabeli może potrwać jednak jedynie szczęść godzin. O godzinie 18:00 z pierwszego miejsca może zepchnąć wyżej wymienione zespoły ekipa Devils. Diabły podejmą STr, które w tym sezonie radzi sobie w kratkę. Ciekawe które oblicze tego zespołu obejrzymy w najbliższy weekend?

Trzecioligowe rozgrywki w niedzielę zapowiadają się równie ekscytująco! Z pewnością większość oczu zwrócone będzie na mecz Duniki z Luzersami. Lider tabeli podejmuje zespół zamykający podium, a w przypadku zwycięstwa Luzersów zostaną oni pierwszym zespołem XIV edycji Football Arena Business League, któremu udało się przeskoczyć panującą w trzeciej lidze od początku sezonu Dunikę. Drugie spotkanie, na które warto zwrócić uwagę to spotkanie sąsiadów w tabeli, Lewy Team oraz Autodoc. Drużyny te posiadają równą ilość punktów, a w tabeli dzieli je jedynie bilans bramkowy.

Druga w ten weekend stanie głównie pod znakiem spotkań zespołów potrzebujących punktów jak „ryba wody”. O te bardzo ciężko będzie Lufom, które podejmą niekwestionowanego lidera ligi INS Service Modra. Agryf i Alsecco zmierzą się w bezpośrednim pojedynku o komplet oczek pozwalających oderwać się od ligowego dna. Na górze najciekawiej zapowiada się spotkanie będących w wysokiej formie Auto- maglownic z Metaltechnicą oraz mecz wice lidera tabeli, Kontener Serwis z Automaksem, który puka do ligowego podium z czwartego miejsca. Weekend zamkniemy hitem kolejki w lidze pierwszej. Terminex, obecny lider, który w tym sezonie śmiało wyrasta na rewelację ligi podejmie Trampkarzy, zajmujących obecnie trzecie miejsce. Zespół znajdujący się na drugiej lokacje, FC Demant również czeka ciężkie zadanie, ponieważ bliżej pory obiadowej zagrają oni z wracającym na zwycięską ścieżkę w ostatniej kolejce PJM Nbeppe Amore.

Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend! Do zobaczenia