6. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Podsumowanie kolejki zaczynamy tradycyjnie od meczów piątkowych. Iq Metal pokonało Victorię wracając na zwycięską ścieżkę, a eMeS Sport uległ aktualnemu mistrzowi Faro Wind.


Niedzielę zaczęliśmy hitem kolejki w lidze czwartej. KS Wyszka pokonało Gangtrunk, ale zwycięstwo Devils nad STr nie pozwoliło rewelacyjnemu beniaminkowi zasiąść na fotelu lidera. Kolejny zespół z górnej części tabeli, Enea Operator w pewnym stylu pokonał Proizolacje.pl wracając do wygrywania po dwóch meczach bez kompletu punktów. W lidze numer trzy kolejny komplet punktów na swoim koncie lider Dunika, Polmart pokonał Tieto, a Autodoc zbliżył się do czołówki dzięki wygranej z Lewy Team.


Przechodząc do zespołów z dwóch najwyższych poziomów Football Arena Business League… Lufy pokonały Adamus sprawiając małą niespodziankę i przeskakując tym samym w ligowej tabeli Alsecco i Cargo Shipping, kolejne trzy oczka na swoim odnotowują Kontener Serwis i INS Service Modra. Metaltechnica pokonała Auto- maglownice zachowując dzięki temu kontakt z czołówką ligi.


Pierwszoligowe rozgrywki w ten weekend również miały niespodziewany przebieg. FC Demant uległ PJM Nbeppe Amore, Trampkarze, w meczu na szczycie podzielili się punktami z Terminexem, a swoje pierwsze punkty zdobyło Opto Team. Dzięki takim wynikom liderem po szóstej kolejce dalej Terminex, a do czołówki ligi zbliżyło się PJM Nbeppe Amore. Dzięki zwycięstwu Opto Team nad Elektro- Budem drużyny te zamieniły się miejscami w tabeli, a Opto odbiło się od ligowego dna. W meczu zespołów ze środkowej części tabeli Need Finance odnosi pewne zwycięstwo nad TIM oddalając się od dolnych regionów tabeli.

Ligowcy, dziękujemy za weekend spędzony na obiektach Football Areny. Do zobaczenia za tydzień!