7. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Zapowiedź kolejki numer siedem zaczynamy tradycyjnie od meczów zespołów z ligi numer cztery. Devils bronić pozycji lidera będą w meczu z Victorią, która w ostatniej kolejce zaznała goryczy porażki ulegając Iq Metal. Z pewnością ciekawie zapowiada się mecz Qbańskiego Luziku z Gangtrunk. Sasiędzi w tabeli zmierzą się z sobą w bezpośrednim pojedynku. W przypadku zwycięstwa Qbańskiego zespół ten wyraźnie zbliży się do czołówki i włączy się do walki o najwyższe miejsca w lidze. Gangtrunk z pewnością liczy na powrót na zwycięską ścieżkę i delikatne nastraszenie zespołów z TOP3. Drugie spotkanie, które przykuwa w tej kolejce szczególną uwagę to mecz KS Wyszka z zawsze nieprzewidywalnym IQ Metal.

Tuż po czwarto ligowcach na boiskach zameldują się zespoły z lig numer dwa i trzy. Będący w dobrym momencie Agryf podejmie Metaltechnicę, która w ostatniej kolejce pokonała solidnego ligowca, Adamusa sprawiając małą niespodziankę. Zwycięstwo Metaltechniki pozwoli im zbliżyć się do czołówki ligi. Rozgrywki w lidze numer trzy zapoczątkują Tramwaje Szczecińskie, jednak zadanie przed nimi z gatunku tych bardzo trudnych… Równo w południe podejmą oni niepokonanego od pierwszej kolejki lidera ligi, Dunikę. Na potknięcie Duniki i doskoczenie do pierwszego miejsca z pewnością liczy Gryfskand oraz Luzersi. Zespoły zmierzą się kolejno z FC Full i Tieto.

Wracając do ligi numer dwa wyżej wspomniany Adamus podejmie lidera, INS Service Modra, Automaks zagra z Lufami, które po zwycięskiej, poprzedniej kolejce z pewnością liczą na kolejny komplet punktów i definitywne opuszczenie grona zespołów z dołu tabeli. Dzień z ligą numer dwa zamkniemy meczami Kontener Serwis z Alsecco oraz Auto- maglownic z Cargo Shipping.

Liga pierwsza tradycyjnie dostarczy nam wielu emocji. Oczy sympatyków najwyższej klasy rozgrywkowej z pewnością zwrócone będą na mecz FC Demant z Trampkarzami. Trampkarze w przypadku zwycięstwa przeskakują ich w tabeli i zasiadają na miejscu tuż za plecami Terminexu. Drugi mecz, który z pewnością spowoduje wiele rotacji w ligowej tabeli to PJM Nbeppe Amore z eMeS Sport. Pierwsi, w przypadku zwycięstwa bardzo wyraźnie zbliżą się do dwójki zespołów przewodzących lidze, natomiast drudzy, w przypadku korzystnego rezultatu wskakują do czołówki ligi włączając się do gry o najwyższe miejsca w lidze numer jeden. W dolnych rejonach tabeli również czeka nas wiele kluczowych rozstrzygnięć. Sąsiedzi w tabeli TIM i FARO Wind zmierzą się w pojedynku ważącym wiele. Zwycięstwo jednych lub drugich pozwoli oderwać się im od dolnych rejonów tabeli. Opto Team, mające na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w lidze z pewnością liczyć będzie na popularne „pójście za ciosem” i zwycięstwo nad Need Finance. Need Finance również mają za sobą udany weekend, gdzie pokonali TIM i z pewnością liczą na kolejny komplet punktów z zespołem znajdującym się w tabeli niżej od nich.

Serdecznie zapraszamy na Football Arenę! W niedzielę czeka nas z pewnością „kawał dobrego grania”!