7. kolejka – Podsumowanie

By football_arena

Podsumowanie kolejki numer siedem zaczynamy meczem lidera, który już z samego rana obronił pierwszą lokatę w lidze numer cztery. Czerwone Devils w zdecydowany sposób pokonały Victorię przedłużając o kolejny mecz serię bez porażki w lidze. W spotkaniu zespołów z górnych rejonów tabeli ligi czwartej Gangtrunk pokonał Qbański Luzik, a KS Wyszka odniosło zwycięstwo nad Iq Metal. Od dolnych rejonów tabeli dzięki zwycięstwu nad FC Asecco Data System oddaliły się Proizolacje.pl.


Liga numer trzy swoje mecze rozgrywała o różnych porach niedzieli. W samo południe Tramwaje Szczecińskie musiały uznać wyższość Duniki, dalej Luzersi pokonali Tieto, a na zakończenie dnia Polmart podzielił się punktami z Lewy Team. Warto zaznaczyć, że kontakt z pierwszą trójką dalej utrzymuje Autodoc, który zdobył trzy punkty w meczu Sediną.


W drugiej lidze „w przodzie” tabeli bez zmian. Tabeli dalej przewodzi INS Service Modra, która czuje oddech na plecach za sprawą Kontener Serwis. Auto maglownice, dzięki zwycięstwu nad Cargo Shipping dalej mają TOP2 w zasięgu. Bardzo ważne zwycięstwo odniosła Metaltechnica pokonując Agryf. Trzy punkty dały jej ponowny kontakt z czołowymi ekipami w lidze. Wyższość rywali musiały uznać wszystkie zespoły zajmujące miejsca w dolnych rejonach tabeli ligi numer dwa.


Rozgrywki pierwszoligowe zapoczątkowali, w niedzielne późne południe zawodnicy eMeS Sport i PJM Nbeppe Amore. eMeS dopisał kolejne trzy punkty i zbliżył się do pauzującego w tej kolejce Terminexu. Wyższość przeciwnika uznać musiał również FC Demant. Trampkarze pokonali w zdecydowany sposób wyżej wymienionego rywala i wypchnęli ich z ligowego podium przeskakując ich również w tabeli o jedno oczko. Z pewnością dobry czas na pierwszoligowych boiskach posiada Opto Team. Kolejna wygrana, już druga z rzędu pozwoliła im uplasować po kolejce numer siedem na… siódmym miejscu i w tej chwili reprezentanci Opto Team mają tyle samo punktów straty do miejsca numer trzy, jaki przewagi nad ostatnim zespołem w tabeli. Na pierwszoligowych boiskach „będzie się działo” do samego końca rundy!


Pierwsza grudniowa niedziela, w przeciwieństwie do aury panującej za oknami była bardzo gorąca! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej ligi już w najbliższy weekend!