8. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Kolejkę numer osiem Football Arena Business League otworzymy już w piątek. O godzinie 20:00 na boisko wybiegną przedstawiciele ligi numer cztery. W spotkaniu Iq Metal z Enea Operator spodziewamy się wielu emocji. Zespoły te w ligowej tabeli dzieli zaledwie jedno oczko, a wynik zwycięstwo Iq pozwoli drużynie tej złapać kontakt z czołówką ligi.

Niedzielę zapoczątkujemy również spotkaniami czwarto ligowców. Gangtrunk i FC Asecco Data System to zespoły z przeciwległych regionów tabeli obecnego sezonu. Zwycięstwo Gangtrunk pozwoli beniaminkowi objąć prowadzenie w lidze… przynajmniej do godziny 13:00. Wtedy na boisko wejdą zespoły Victorii i KS Wyszka. Kolejny beniaminek, rewelacyjnie radzący sobie w obecnym sezonie, w przypadku zwycięstwa liderem tabeli może być jednak tylko godzinę. O obronę pozycji numer zagra bowiem o godzinie 14:00 Devils. Przeciwnikiem diabłów będzie zespół Proizolacje.pl. Kolejny beniaminek ligi radzi sobie na razie w kratkę, natomiast my ciekawi jesteśmy które oblicze tej drużyny zobaczymy w niedzielę.

Rozgrywki trzecioligowe w ostatni dzień tygodnia otworzą Tramwaje Szczecińskie i Tieto. FC Full pierwszych punktów poszuka w starciu z będącym w dobrym momencie Autodoc, które postara się o czwarte zwycięstwo z rzędu i wskoczenie do TOP3 ligi. Hitem kolejki w lidze trzeciej śmiało określić można spotkanie Duniki z Gryfskand. Spotkanie lidera z wiceliderem ligi wieczorową porą to coś co lubimy najbardziej. Oba zespoły są gwarantem wysokiego poziomu sportowego i wielu emocji!

W drugiej lidze również czeka nas wiele ciekawych starć. Rozgrywki zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej staną pod znakiem meczów sąsiadów z tabeli. Automaks podejmie Metatchnicę w bezpośrednim pojedynku o czwartą lokatę w tabeli, a Kontener Serwis i Auto Maglownice stoczą pojedynek o pozycję wicelidera tabeli. Aktualny lider z Modrej o kolejny komplet punktów powalczy z Lufami.

Liga pierwsza w niedzielę granie rozpocznie od spotkania Elektro- Budu z PJM Nbeppe Amore. Jednak w tą niedzielę uwagę przyciągają szczególnie spotkania będącego w znakomitej formie Opto Team z wiceliderem, eMeS Sport oraz lidera ligi, Terminexu z FC Demant, które dwóch ostatnich meczy nie może zaliczyć do udanych, jednak w tym sezonie pokazał już, że należy się z nimi liczyć! Przechodząc do zespołów z dołu tabeli. Arcytrudne zadanie przed sobą ma TIM, które o drugie zwycięstwo w lidze powalczy z Trampkarzami, którzy pomimo nierównej formy są w stanie „napsuć krwi” każdemu rywalowi, a Need Finance o powrót na zwycięską ścieżkę postarają się w spotkaniu z Faro Wind. Przed nimi również zadanie z kategorii „trudne”. Faro w tygodniu pokonało Trampkarzy w meczu zaległym i dzięki temu zwycięstwu wbili się na ligowe podium.

Przed nami wiele emocji i piłkarskich wrażeń na najwyższym poziomie! Do zobaczenia na Football Arenie!