9. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Kolejką numer dziewięć zamykamy pierwszą rundę XIV sezonu Football Arena Business League.

Piątkowy wieczór zaczniemy spotkaniem na szycie ligi numer cztery. Zajmujący trzecie miejsce Gangtrunk podejmie Enea Operator w spotkaniu, w którym ważyć będą się losy układu górnych rejonów tabeli. O tej samej porze swoje umiejętności zaprezentują również drugoligowcy. Adamus podejmie Automaks i w przypadku zwycięstwa tych pierwszych górna połowa tabeli znów będzie w ich zasięgu. O godzinie 21:00 w akcji obserwować będziemy pierwszoligowców. Mecz TIM-u z FC Demant to spotkanie zespołów znajdujących się obecnie w delikatnym kryzysie, a komplet punktów pozwoli jednym bądź drugim przełamać niemoc ostatnich kolejek.

Niedzielną grę na Football Arenie otworzy spotkanie Agryfu z Auto- maglownicami. Zespoły z przeciwnych biegunów tabeli staną naprzeciwko siebie w meczu, którego stawką jest, w przypadku Auto- maglownic powiększenie przewagi nad zespołami środka tabeli i pewna pozycja w pierwszej trójce, Agryf natomiast walczy o odskoczenie od strefy spadkowej. W dalszej części dnia spotkanie dużej rangi to mecz z udziałem zawodników Cargo Shipping i Alsecco. Zwycięstwo jednej z ekip pozwoli im na awans w ligowej tabeli i poprawienie humorów przed startem rundy rewanżowej. Wracając do rozgrywek czwarto ligowych z pewnością szczególną uwagę przykuwa starcie KS Wyszka z STr. Beniaminkowie, którzy z powodzeniem wkroczyli do Football Arena Business League z pewnością są gwarantem spotkania o wysokim poziomie sportowym i wielu emocjach. Ostatnie wyniki obu zespołów wskazują na bardzo zaciekłe i wyrównane spotkanie.

Przechodząc do rozgrywek pierwszoligowych hitem kolejki śmiało można określić spotkanie Terminexu z eMeS Sport. Małe różnice punktowe między zespołami w czołówce tabeli pokazują, że liga pierwsza w tym roku jest bardzo wyrównana. Terminex w przypadku zwycięstwa naturalnie utrzyma pozycję lidera, natomiast eMeS- owi komplet oczek może pozwolić na powrót do ligowego TOP3. Nowym liderem ligi pierwszej, w przypadku kompletu punktów w nadchodzącym spotkaniu może zostać PJM Nbeppe Amore. Przeszkoda na drodze to liderowania tabeli to Need Finance, które w poprzedniej kolejce zdobyło komplet punktów i z pewnością chętnie podtrzyma zwycięski rytm. Rewelacyjnie spisujące się w ostatnim czasie Opto Team podejmie grające w tym sezonie w kratkę, ale zawsze niebezpieczne dla każdego rywala Faro Wind.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia kolejki zamykającej pierwszą rundę Football Arena Business League. Do zobaczenia!