10. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Wracamy do gry! Rok 2024 przywitamy tradycyjnie w piątkowy wieczór. Granie rozpoczniemy meczem zespołów ligi numer cztery, gdzie w meczu zaległym z kolejki pierwszej zmierzą się beniaminkowie ligi, Proizolacje.pl oraz KS Wyszka. Tuż po nich na boiska wybiegną ich ligowi rywale, IQ Metal i Qbański Luzik oraz drużyny z wyższej klasy rozgrywkowej, przedstawiciele ligi pierwszej Elektro Bud oraz eMeS Sport oraz reprezentanci zaplecza najwyższej ligi. Kontener Serwis podejmie Agryf, a Cargo Shipping Alsecco.

Niedzielę rozpoczniemy meczami ligi numer trzy i cztery. STr zmierzy się z Proizolacje.pl, a Tramwaje Szczecińskie, mające za sobą solidną końcówkę rundy pierwszej podejmą Luzersów. W dalszej części dnia z pewnością najciekawiej zapowiadają się spotkania Adamusa z Auto- maglownicami oraz FC Full z Polmartem. Oba zespoły w przypadku zwycięstwa zdecydowanie poprawią swoją sytuację w ligowej tabeli. W tej kolejce warto zwrócić uwagę na spotkanie Opto Team z Trampkarzami. Oba zespoły zdecydowanie mogą zaliczyć pierwszą rundę do udanych. Trampkarze rewelacyjnie spisują się w roli beniaminka piastując wysoką, trzecią lokatę, a Opto po serii czterech zwycięstw z rzędu znajduję się tuż za ich plecami. Następnym spotkaniem o dużym ciężarze gatunkowym będzie z pewnością mecz, który zdecyduje o pozycji lidera w lidze numer cztery. KS Wyszka podejmie Devils. Liderzy w przypadku wygranej oddalą się od goniących ich rywali o różnicę czterech punktów, natomiast zwycięstwo Diabłów pozwoli im ponownie piastować pozycję lidera ligi.

Wracając do ligi pierwszej lider, zawodnicy Terminexu zagrają z TIM-em, znajdującym na przeciwnym biegunie ligowej tabeli, natomiast PJM Nbeppe Amore, aktualny vice-lider tabeli podejmie Faro Wind, które w tym sezonie radzi sobie „w kratkę”. W meczu, w którym zwycięstwo pozwoli zbliżyć się do ligowej czołówki spotkają się FC Demant i Need Finance. Oba zespoły mają po dziesięć punktów i z pewnością komplet oczek na samym starcie rundy rewanżowej pozwoli im optymistycznie podejść do dalszej części sezonu.

Rozpoczynamy grę w roku 2024! Serdecznie zapraszamy na Football Arenę już w najbliższy weekend.