11. kolejka – Zapowiedź

By football_arena

Wracamy do gry po przerwie związanej z feriami! Przed nami XII kolejka Football Arena Business League!

II kolejkę rundy rewanżowej rozegramy w niedzielę. Do gry pierwsi wrócą czwarto ligowcy. Z pewnością najciekawiej zapowiada się spotkanie Devils z Enea Operator. Stawką meczu będzie pozycja numer dwa, tuż za plecami KS Wyszka. Zwycięstwo STr w meczu z Gangtrunk pozwoli pierwszym zbliżyć się do górnych rejonów tabeli. W meczu zespołów z dołu tabeli Proizolacje.pl zmierzą się z Herthą, a Qbański Luzik z Victorią.

Rozgrywki trzecioligowe rozpoczną Tramwaje Szczecińskie. W meczu z Gryfskandem. W przypadku zwycięstwa Gryfskandu ponowie zagoszczą oni na podium ligowej tabeli. Vice lider, Autodoc podejmie Polmart, a lider, przedstawiciele Duniki o kolejny komplet punktów postarają się w meczu z Tieto.

W lidze drugiej z pewnością najciekawiej zapowiada się spotkanie Adamusu z Automaksem. Zespoły te są bezpośrednimi sąsiadami w tabeli, a komplet punktów jednych bądź drugich znacznie ułatwi im walkę o najwyższe lokaty w lidze. Vice lider z Modrej podejmie Agryf, a Kontener Serwis przewodzący ligowej tabeli o komplet oczek stanie w szranki z zespołem Cargo Shipping.

Pierwszoligowe rozgrywki tradycyjnie rozpoczniemy porą wieczorową. Walczący o ligowe podium Trampkarze podejmą TIM, eMeS Sport zmierzy się z Faro Wind, a lider tabeli Terminex o kolejne trzy punkty powalczy z Elektro Bud. FC Demant, który w ostatnim czasie zaliczył delikatną „zadyszkę” czeka bardzo trudne zadanie. Ich przeciwnikiem będzie vice lider ligi PJM Nbeppe Amore, które do lidera traci tylko dwa punkty.

Football Arena Businees League wraca do gry! Do zobaczenia!